NAAZIM O MANNYM PACQUIAO

Jeden z najlepszych amerykańskich trenerów, legendarny Naazim Richardson wypowiedział się na temat Manny'ego Pacquiao (53-3-2, 38 KO), podsumowując jego dokonania i analizując przyszłe walki Filipińczyka.

- (O niespodziewanych sukcesach Pacquiao - przyp.red.) Nikt nie może przewidzieć prawdziwej wielkości. Możemy przewidzieć mistrzostwo i talent, ale prawdziwa wielkość jest zawsze niespodziewana. Przewidywaliśmy, że Liston znokautuje Claya i że Tyson znokautuje  Douglasa. I właśnie dlatego te wydarzenia były wielkie - nikt się ich nie spodziewał - powiedział Richardson.

- Walka z Marquezem jest ciekawa. Marquez nie jest wprawdzie tak dobry jak kiedyś, ale on wie, jak walczyć z Mannym. Natomiast walka Mosleya z Filipińczykiem dała mi wiele do myślenia. Przypomina mi ona pojedynek Trinidada z Joppym. Trinidad i Pacquiao zranili swoich przeciwników, ale nie potrafili ich znokautować - dodał Naazim, wskazując tym samym na to, że obserwacja broniącego się po nokdaunie Mosleya może pomóc przyszłym przeciwnikom Pacquiao.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AdamekFightPL
Data: 28-09-2011 19:18:59 
Uważam, że póki Pacquiao nie zmierzy się z Mayweatherem powinniśmy traktować ich na równi. Tak na prawdę aby i sobie i kibicom Pacquiao udowodnił, że jest tym numerem 1 P4P powinien zmierzyć się z Mayweatherem. Uważam też, że Martinez miałby na prawdę duże szanse na pokonanie Pacquiao ( oczywiście jeżeli byłby w formie z walki z Pavlikiem.)
 Autor komentarza: provokator
Data: 28-09-2011 19:24:39 
Jesteś optymistą AFP. Wydaje mi się, że Martinez byłby zbyt duży i zbyt silny dla PacMana... Po za tym nie ma chyba takiego limitu wagowego, w którym obydwaj czuli by się na tyle dobrze, żeby razem walczyć.
 Autor komentarza: AdamekFightPL
Data: 28-09-2011 19:31:54 
@provokator

Myślę, że co do wagi to by się jakoś dogadali. Martinez wcale nie jest dużo większy niż Margarito czy Mosley. Zresztą Martinez to nie Kliczko tutaj gabaryty nie będę odgrywały aż tak dużej roli. Ale na prawdę, Martinez w walce z Pavlikiem zrobił na mnie wielkie wrażenie. Zdeklasował go po prostu mimo, że ten był od niego większy i miał silniejszy cios. Nie wiem w jakiej formie jest teraz Sergio w końcu trochę czasu minęło ale gdyby tamten Martinez zmierzył się z Pacquiao to spodziewał bym się niespodzianki.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 28-09-2011 23:00:34 
Pomoc w czym? Nie dostania KO?
 Autor komentarza: barrera
Data: 29-09-2011 11:00:31 
Trinidad znokautowal Joppy'ego w 5 rundzie.
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 29-09-2011 11:08:25 
przeciez walka Pacmana z Martinezem bylaby kpina z kategorii wagowych!!!!Jestem zdecydowanych przeciwnikiem takiej walki
 Autor komentarza: SGS
Data: 29-09-2011 17:15:07 
O ile Pacman mógłby zostać zdetronizowany poprzez różnicę warunków fizycznych, to Floydzik moim zdaniem spokojnie by sobie poradził
z Martinezem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.