FINAŁ SUPER SIX 17 GRUDNIA W ATLANTIC CITY

Organizatorzy turnieju Super Six wagi super średniej postanowili przełożyć walkę finałową, w której mistrz świata WBA, Andre Ward (24-0, 13 KO) zmierzy się z posiadaczem tytułu WBC, Carlem Frochem (28-1, 20 KO. Do wspomnianej rywalizacji ma dojść ostatecznie 17 grudnia podczas gali boksu zawodowego w Atlantic City.

Przypominamy, że pierwotnie pięściarze mili walczyć 29 października, ale w zeszłym tygodniu, z powodu kontuzji, Ward zmuszony został do przerwania obozu szkoleniowego. Lekarze zalecili mu przerwę od sparingów aż do końca października, co spowodowało, że ostatecznie walkę przeniesiono na inny termin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zakrza2
Data: 28-09-2011 09:32:30 
A kiedy Super Six w cruiser? Mówi się o tym od dawna, a jakoś nic konkretnego nie słychać.
 Autor komentarza: Shade45sc
Data: 28-09-2011 12:34:01 
Nie będzie pewnie. Po pierwsze nie dogadają się z kasą, a po drugie jakoś ciężko wskazać kto miałbym w nim uczestniczyć.
Mistrzowie plus kto? Pewnie byłoby dużo chętnych ale czy np: Wasilewski puści Krzyśka na Denisa? Wątpię (przynajmniej po ostatnich popisach Diablo)
Druga sprawa to trzeba znaleźć miejsce do boksowania, a sądzę iż Niemcy nie puszczą Hucka poza granice kraju i tak dalej wobec czego wydaje mi się, iż pomysł upadł/upadnie nie zobaczymy super six w cruiser.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.