SARARA ODPADŁ PO PIERWSZEJ WALCE

Tomasz Sarara (1-2) przed rozpoczęciem kolejnej siódmej już odsłony turnieju "Bigger's Better" miał wielką ochotę na jego wygranie i zgarnięcie dużej nagrody 15 tysięcy dolarów. Nie udało się jednak. Wywodzący się z kickboxingu Sarara przegrał już w pierwszej walce, tym samym odpadając z turnieju na poziomie ćwierćfinałów.

W Wilnie Polaka na punkty pokonał Białorusin Aleh Kryzhanouski (5-2, 2 KO). Losy walki rozstrzygnęły się pod koniec walki, gdy Białorusin trafił mocnym lewym sierpowym Polaka. Sarara dotrwał do końca pojedynku, nie zdołał się jednak otrząsnąć po mocnym ciosie i przejąć kontroli nad walką.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Mats
Data: 24-09-2011 09:41:23 
Wg. mnie bardzo słaby występ Sarary. Mimo, iż jego rywal doszedł do finału co świadczy, że był przyzwoity to myśle, że Sarara mógł go pokonać.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 24-09-2011 10:15:48 
Sarara nie czuł dystansu, ta walka mu nie leżała, nie potrafił znaleść właściwego rytmu. Białorusin okazał się lepszy. pojedynek raczej wyrównany, zadecydowała trzecia runda.
 Autor komentarza: shogunteam
Data: 24-09-2011 17:52:30 
moim zdaniem rowniez slabiutki wystep sarary. myslalem, ze lepiej wypadnie..
 Autor komentarza: sznicki1
Data: 25-09-2011 12:29:56 
Tez uważam że mógł go pokonać.Wydaje mi się że nie przypasował mu rywal.Gdyby dostał któregoś z tych mniejszych pewnie doszedłby dalej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.