MAJEWSKI I FROCH SPARUJĄ W USA

Brytyjczyk Carl Froch i reprezentant grupy Global Boxing Przemysław Majewski niebawem rozpoczną w USA wspólne sparingi, które pomogą obu pięściarzom przygotować się do ich zbliżających się walk. Froch już 29. października w Atlantic City spotka się w ringu z Amerykaninem Andre Wardem w finałowym pojedynku turnieju "Super Six" w kategorii super średniej. Zaledwie tydzień później, bo już 5. listopada w Mohegan Sun Arena w Connecticut swoją 18. walkę w zawodowej karierze stoczy Majewski. Stawką pojedynku z udziałem "The Machine" będzie pas NABF w kategorii średniej, a przeciwnika Polaka poznamy niebawem.

Pomysł na zorganizowanie wspólnych sparingów nie był przypadkowy. Don Majeski, znany matchmaker i opiekun kariery Frocha, od kilku miesięcy współpracuje z Global Boxing, pomagając w rozwoju kariery innego zawodnika tej grupy - Mariusza Wacha. Zadowolony z efektów dotychczasowej współpracy szef Global Boxing Mariusz Kolodziej, zdecydował się na dołączenie Przemka Majewskiego do grupy zawodników reprezentowanych przez doświadczonego matchmakera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 23-09-2011 00:05:51 
Kołodziej się promotor robi… no,no,no A Majewski pomaga Karlowi bo to cały Andre .. wykapany..
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 23-09-2011 00:37:45 
Świetna sprawa, taka okazja nie zdarza się często, niech Przemek wyniesie z tego jak najwięcej.
 Autor komentarza: cop
Data: 23-09-2011 03:25:53 
Guys, nie chce was rozczarowywac, ale widzialem Majewskiego "na zywo" pare razy i niestety ale szans na jakikolwiek powazny pas to on nie ma. Bardzo fajny gosciu i prawdopodobnie jeden z tych, z ktorymi mozna wpasc na szklaneczke do baru, ale zadnym mistrzem on nie bedzie. Serce do walki ze slabszymi przeciwnikami, wiara w siebie etc...- TAK. Niestety nic poza tym. Jezeli trenuje z Frochem, to bardzo dobrze dla niego, ale nie rozumiem co Anglik moze z takiej sytuacji wyniesc????
 Autor komentarza: LittleBan
Data: 23-09-2011 07:49:01 
cop

Z Majewskiego jeszcze będzie mistrz świata, chłopak ciężko pracuje i robi postępy. Poza tym wolę oglądać takich zawodników niż te "supertalenty" opierdzialające się na traningach i marnujące swój potencjał.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 23-09-2011 09:33:40 
@LittleBan

Popieram twój pogląd. Majewski to utalentowany i pracowity bokser i może zajść daleko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.