ALEXANDER OFICJALNIE W GBP

Devon Alexander (22-1, 13 KO) rozpoczął nowy etap w swojej karierze. Pięściarz stracił na początku tego roku dwa pasy mistrza świata na rzecz Timothy Bradleya, a po ciężkim boju i minimalnym zwycięstwie nad Lucasem Martinem Matthysse, zdaniem niektórych niesłusznym, ten 24-letni mańkut z Saint Louis postanowił zmienić kategorię na wyższą, półśrednią.

Kilkanaście tygodni temu skończył mu się kontrakt z Donem Kingiem, a w środowisku sporo mówilo się o tym, że może podpisać kontrakt z Floydem Mayweatherem. Teraz okazuje się jednak, iż Devon rzeczywiście znalazł sobie nowego pracodawcę, ale w osobie "Złotego chłopca' i jego Golden Boy Promotions.

Alexander przebywał ostatnio Las Vegas, gdzie przyjechał obejrzeć walkę Floyda Mayweathera z Victorem Ortizem. Wczoraj oficjalnie potwierdził podpisanie kontraktu z grupą Oscara De La Hoyi.

- Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do grupy Oscara, największego promotora w naszej dyscyplinie. Golden Boy Promotions posiada wielu zawodników w mojej dywizji i w wagach sąsiednich, więc liczę na ciekawe wyzwania i wielkie walki - oświadczył Alexander.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 22-09-2011 14:35:29 
Nie rozumiem decyzji GBP, koleś polegnie w półśredniej jeśli zawalczy z kimś dobrym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.