KAROLINA OWCZARZ TARCZUJE Z GMITRUKIEM

Na jutrzejszej gali Wojak Boxing Stars planowany jest debiut zawodowy Karoliny Owczarz. Karolina będąc na obozie przygotowawczym w Zakopanem miała okazję potrenować z samym Andrzejem Gmitrukiem. Galę w Warszawie pokaże telewizja TVP Sport, początek transmisji o godzinie 22:10.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 15-09-2011 09:52:57 
Wyjątkowo wolna ta pompowana Owcarz.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 15-09-2011 09:58:33 
Chyba coś jest ze mną nie tak, bo zamiast na dziewczynę się patrzeć, oglądałem sparing Masternaka w tle :D
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 09:59:50 
Oj słabiutko. Może to było już po ciężkim treningu, ale ani dynamiki, ani siły, ani ładnie technicznie. Jeszcze te pauzy przed wyprowadzeniem ciosu.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 10:01:46 
Matys90

Mi też tam ciągle wzrok uciekał :)
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 10:13:15 
Ta tarcza miała inne cele,Gmitruk zwraca jej głównie uwagę na trzymany dystans,powroty do niego po zadanym ciosie i udziela wskazówek dotyczących,zachodzenia,poruszania się w ringu.Nie sztuką jest walić po kilka ciosów statycznie na pokaz on ją czegoś chce nauczyć.Jest młoda,zaryzykowała ja jej kibicuję a nauki przed nią cała masa ale takie lekcje z A.G dadzą jej naprawdę wiele.Jego zawodnicy świetnie chodzą po ringu i mają bardzo dobry dystans on uczy go nie gubić.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 10:15:53 
Poza tym nie ma robic tego na szybkości,widać jest zmęczona a on poprawia każdy detal,niuans.Trzeba uczyć się dokładności ,dopiero później bicia wypracowanych odruchów na szybkości nie odwrotnie.Dokładnie ,mozolnie do bólu i coraz szybciej jak się zgramy z własnym mózgiem.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 10:20:38 
DAB

Żadna tarcza u żadnego trenera nie ma na celu bezmyślnego, statycznego walenia na pokaz. Ale jak robi ją dobry zawodnik to realizuje cele, a jednocześnie wygląda to dobrze. Ja nie mogę się przekonać do Owczarz, bo nie widzę u niej żadnej ambicji sportowej. Nigdy nie mówi, co chce osiągnąć i jakie ma plany na swoją karierę. Wygląda to tak, jakby jedynym celem było zdobycie popularności. No i ma małe umiejętności bokserskie.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 10:30:24 
ross
To debiutantka ,widome jakie ma braki ja od niej nic nie oczekuję poza nauką,nawet nie próbuję oceniać.Niedawna juniorka Amatorka.Co do ambicji jestem pewny ,że je ma a jak sobie poradzi to zobaczymy,są duże braki ale ona chce się uczyć ja tak to widzę.Co do tarcz to w klubach tam gdzie trenuje cała masa też juniorzy nie zawsze są one takie jak trzeba.Gmitruk ma też swój sposób myślenia ,dlatego jego zawodnicy naprawdę robią postępy ,bo upomni za każdy źle odchylony łokieć,źle zadany cios.Bardzo dobrze, jak to jej nie złamie to będzie dobry omen.Trzeba brać lekcje u tych co powiedzą ci co robisz źle a nie ,że na oko jest ok.Ja wiele tarcz widziałem ,gdzie sam będąc żadnym trenerem z papierami widzę błędy w zadawaniu ciosów i poruszaniu się ale jestem zwolennikiem uczenia bardzo dokładnych niuansów i sprawiania by stawały się odruchami.Od Karoliny jako kibic oczekuję postę pów a póki co czeka ją debiut dlatego powodzenia!
 Autor komentarza: Monteki
Data: 15-09-2011 10:30:38 
Też oglądałem sparing Masternaka. Jak już dajecie podkład muzyczny do treningów to nie zagłuszajcie całkowicie odgłosów treningu, bez uderzeń i całego echa sali nie ogląda sie tak dobrze.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 10:36:41 
Poza tym z tym poruszaniem widać,że robiła zawsze trochę inaczej,a tu nie trener się obraca do niej tylko ona ma go zachodzić być gotowa na zadanie ciosów,dlatego ją przestawia:)Też nie wiem który to taki trening ich razem to potrzeba zgrania,nikt z was się nigdy nie pogubił na czymś nowym.Niech się uczy w spokoju,wygra debiut mam nadzieję ,zrobi dalsze podtępy.Za rok będę oceniał.Teraz ma wiele nawyków wciąż z lat treningów Amatorskich z innymi ludźmi to całkiem inna szkoła jazdy.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 10:41:01 
DAB

Wydaje mi się, że u kobiet jest trochę inaczej. Jakby była młodym prospektem z wagi ciężkiej to rzeczywiście trenerzy i promotorzy prowadzili by ją za rączkę, powoli powoli byleby się rozwijać. Ale boks kobiecy nie przynosi zysków i jak nie pokaże czegoś w pierwszych walkach to następnych może już nie być, bo kto będzie chciał inwestować w stratny interes. Do kobiet promotorzy muszą dużo więcej dokładać, dlatego już na starcie powinny wyglądać obiecująco. U niej nie widzę nic obiecującego. Jedyna perspektywa to kariera na buźkę, ale nie musi mi się to podobać.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 10:49:02 
ross
Ktoś ją zaczyna promować to też z jakiegoś powodu a,że dziewczyna brzydka nie jest nie znaczy ,że za buźkę.Jest bardzo młoda , ma chęci jest mistrzynią Polski Juniorów,przeszła na zawodowstwo,niech próbuje.Mi to nie przeszkadza,nie widzę problemu.To chyba dobrze ,ze pomaga ktoś młodym zawodnikom?Przecież zawsze jest i było tej pomocy za mało,więc o co chodzi?Ma się oszpecić ,żeby jej nie traktowano jak ładnej buzi jedynie?Ja nie rozumiem problemu który wielu tworzy i napisałem już co miałem do powiedzenia-Jest pomoc jest zajebi.cie,że może spróbować.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 15-09-2011 10:49:12 
ross
Popieram Twoja opinie ona ciągle jedzie na wózku że jest ładna(znam osobiście wiele dużo dożo ładniejszych kobiet).
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 11:06:07 
Dobra, zobaczymy co dalej. Ja nie umiem kibicować komuś, kto przeszedł na zawodowstwo bo "szukali kogoś z angielskim" :)
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 15-09-2011 11:18:52 
To raczej większości z Was jej uroda Wam przeszkadza.To jest dziewczyna sukcesu,ambitna z konkretnym planem!Tarcza poprawna , taki "wycinek" codziennej ciężkiej pracy!Efekty zobaczymy w ringu!Trzymam za Karolinę kciuki,tak samo jak i za wszystkie ambitne dziewczyny uprawiające boks w Polsce!
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 11:24:02 
lutonadam
Tarcza bardzo kształcąca.Wiele dobrych rad,układanie bokserskich klocków.Moim zdaniem dobrze,że ją teraz pokazują ,bo jak być może za rok zobaczymy tarczę Karoliny z A.G porównamy jej postęp.Ja go bardzo cenię jako trenera ona z nim nie zginie jak będzie miała okazję współpracować a ryzyko podjęła bardzo duże,również narażenie sie na falę krytyki.Podziw za to,nie każdy potrafi zaryzykować w życiu.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 11:42:24 
luton,

Gdyby w Polsce pojawiła się ładna bokserka z umiejętnościami, to byłbym pierwszym fanem. Uroda w boksie mi przeszkadza, ale uroda niepoparta niczym innym owszem.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 11:47:30 
ross
Dla mnie medal Mistrzostw Polski Juniorów to nie nic jak masz większe osiągnięcia lub miałeś w jej wieku to gratuluję.Moim zdaniem wielu nie rozumie sytuacji ani czym jest cały proces szkolenia.Jej broni wiek,gdyby miała 27 lat inna sprawa,ma czas na rozwój,oby miała warunki a co z tego wyjdzie pokaże czas.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 11:53:05 
Medal MP juniorów to osiągnięcie, ale juniorek jak na razie dostaje się z losowania i gdyby przeszła do seniorek, kończyłaby zawody na pierwszej walce. Taka jest prawda. Zresztą może kiedyś umówi się na sparing z jakąś seniorką z 57 czy 60 i zobaczysz tą przepaść.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 12:03:58 
Była Juniorką więc walczyła z Juniorami.Będzie miała 20-kilka lat po treningach zawodowych przepaść będzie ale prawdopodobnie w drugą stronę jak będzie zawzięcie trenowała.Boks zawodowy to inna sprawa ,inna walka niż sparing czy Amatorskie walki w kaskach.Wybrała taką drogę jej sprawa,myślę ,że drogę bardziej ryzykowną i trudniejszą.Nie można porównywać Amatorów do zawodowców po kilku latach kariery,to są zupełnie inni zawodnicy z innymi stylami które kreuje ring,sposoby punktacji,prowadzenia walk ,potrzeby by osiągać wygraną zmieniają się po prostu.Gdyby została seniorką w Amatorce nie wiesz co by było więc to żadna prawda ,bo to się nie stało.Mamy świetne Amatorki,liczę ,że będziemy mieli dobrą zawodową zawodniczkę za kilka lat.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 12:05:29 
Poza tym nie widziałem ,by w ringu jej złoto losowano.Zawsze znajdą się krytykanci,mimo,że ktoś dopiero zaczyna to już się nie nadaje.Ciekawy sposób myślenia.
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 15-09-2011 12:06:59 
Ile ja bym dał, żeby choć 1 rundę móc zrobić z Gmitrukiem ;/
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 12:08:20 
Także argumenty,że jest ładna i robi karierę za buzię są wyssane z palca.Wszystko zweryfikuje ring,jej postawa,podejście do treningów.Póki co nikt nie wie co z niej będzie ,jest ryzyko jest zabawa.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 12:09:29 
Nie muszą mi się wszyscy podobać. Jak ładnie zaboksuje to na pewno jej to oddam. Ale póki co nie przekonuje mnie. Miłego dnia.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 12:10:36 
Hubosz
Dałbyś radę na takiej tarczy?Ja nieskromnie powiem ,że tak i też bym chciał ale stoczyć walkę z nim w narożniku:)Mógłby być kiedyś taki konkurs i wygrany ma trening z Gmitrukiem a jak nie trzeba będzie kiedyś zlicytować jak coś takiego wymyślą.Prezent na urodziny taki też by mi pasował,muszę powiedzieć rodzinie;p
 Autor komentarza: polrex
Data: 15-09-2011 12:11:07 
jest mloda, uczy sie, stala sie rozpoznawalna, bardzo dobrze prowadzi swoja kariere,

problemem wedlóg mnie nie jest slaba technika, itp.
jej technika jest wystarczajaca na poczatku kariery, ale mlody wiek i slaby organizm...

wiekszosc kobiet które przechodza na zawodostwo uprawialy wczesniej powazne spoorty jak np. lekkoatletyke
ich organizmy przyzwyczajone sa do duzych przeciazen, szybciej sie regeneruja, sa silniejsze fizycznie i bardziej zdyscyplinowane poprzez lata mozolnych treningów,
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 12:12:34 
ross
Nie muszą.Ale jak mówimy patrzmy realnie,bo każdy się czepia tej jej buzi zauważyłem.Zaczynać wszystko jest trudno,boks zawodowy pewnie bardzo trudno,całe to przejście.Dajmy szansę innym ludziom ,by robili co chcą,bo dzisiejsza moda na krytykę to choroba.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 12:14:06 
polrex
Zgadzam się,ale ma jeszcze dziewczyna czas i się wzmacnia,stopniowo.Ważne ,żeby nie brała jakiś wspomagaczy i rozwijała się naturalnie,nie ma co popędzać na siłę.
 Autor komentarza: ALFA
Data: 15-09-2011 13:15:16 
jak kiedyś pisałem. Nic nie potrafi i jest na siłe promowana. Nic nie osiągnie w boksie zawodowym.
 Autor komentarza: Fighterka69
Data: 15-09-2011 13:42:57 
No ta tarcza jakby trochę anemiczna, brak dynamiki :( Ale mam nadzieję że Owca nie zawiedziesz? I pokażesz na co Cię stać! :) Powodzenia!
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 13:47:14 
Fighterka69
Dobry nick;D Może jakiś sparing?;p
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 15-09-2011 14:23:21 
http://www.youtube.com/watch?v=fb-Ypr4iC0s&feature=related
Polecam popisy Roy Jonsa jr.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 15-09-2011 14:56:00 
"Owca" da sobie radę bo wszystko przed nią!A jak widać 'opiekuna" ma znakomitego!
 Autor komentarza: Fighterka69
Data: 15-09-2011 15:11:26 
DAB
Wiem, że dobry nick ;P Boksujesz? że chcesz sparingu? ;)
lutonadam
Opiekun to nie wszystko, niestety.. Ale życzę Jej jak najlepiej, niech się dziewczyna wybija! Jak nie w boksie to może i w modelingu prędzej :)
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 15:39:44 
Fighterka69
Sparing to w cudzysłów należałoby wstawić :)Jak jesteś dziewczyną to bardziej to 69 mnie interesuje;p
A tak na poważnie to dziewczyny nie potrafiłbym uderzyć a czy boksuje-aktualnie rzadko:)Ale lubię to!
 Autor komentarza: Polak18
Data: 15-09-2011 15:43:16 
Coś mi się widzi,że Owczarz to będzie Najman w spódnicy.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 16:22:38 
Jednak trochę ładniejszy :)
 Autor komentarza: Polak18
Data: 15-09-2011 16:47:12 
ross

Bez wątpienia i to nie trochę
 Autor komentarza: DarthMar
Data: 15-09-2011 17:13:52 
Ross
Popieram w stu procentach twoje wypowiedzi.A od siebie dodam,że wprawne oko talent wyłowi bardzo szybko.I dotyczy to i mężczyzn i kobiet w tym sporcie.A ona tym talentem nie jest na pewno.Aktualnie w polskim boksie kobiet,ale w amatorskim,jedynym talentem jest Michalczuk,której kariera po olimpiadzie pewnie dobiegnie końca.Fenomenalna zawodniczka i skromny,wspaniały sportowiec.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 17:18:41 
Wprawne oko jaka skromność:)Nie każdy rodzi się R.J itp. w spódnicy wielu sportowców do czegoś doszło ciężką pracą.Wprawne oko tego nie wie chyba.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 17:20:08 
A Michalczuk to inna sprawa jednak dawniej nie jedno wprawne oko ją skreślało.Jak wielu sportowców,nie każdy też musi być mistrzem świata,ważne to pracować nad tym co chce się robić i się starać.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 17:23:26 
DAB

Nie wmówisz nam, że beztalencie jest talentem. Jeśli będzie bardzo ciężko pracowała, to wygra parę walk, ale powyżej pewnego poziomu się nie wzniesie. Postawiona przeciwko utalentowanym i "prawdziwym" bokserkom pokaże to, co Adamek z Witalijem minus serce.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 17:29:07 
ross
Mi to lata co ty myślisz ,bo jak ktoś nazywa kogoś kto dopiero przeszedł na zawodowstwo beztalenciem to dla mnie jest burakiem.Po prostu.Jak pisałem moda na bycie krytykiem to już choroba,sami znawcy kogo skreślić ,kogo nie.W dodatku przepowiadasz przyszłość a drugi ma wprawne oko.:)Paranoja.Ja nie mówię kim będzie nie wiem jest młoda i początkująca w zawodowstwie i się uczy,przynajmniej coś próbuje.A większość krytykantów sami cały ch.j w życiu zrobili to przynajmniej szanujcie starania innych.Zresztą i tak nic z Tego nie pojmiesz pewnie.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 17:37:20 
Jak ci lata co mówię to ze mną nie dyskutuj. Wszyscy mają się nią zachwycać, bo ty tak chcesz? Zaczęło się od tego, że ma małe umiejętności i każdy ma prawo to zauważyć i o tym napisać. Musisz od razu naskakiwać i wprowadzać tu cenzurę? Nie wszyscy są klakierami jak ty i nie wszyscy się ślinią na widok dziewczyny czy nawet jej nicku.
PS. 69 to taka waga bokserska, ale tego pewnie nie pojmujesz :)
 Autor komentarza: DarthMar
Data: 15-09-2011 17:40:31 
Michalczuk bardzo szybko zaczęła odnosić sukcesy,natomiast NIGDY nie zaczęła się OBNOSIĆ...A pannie Karolince Owczarz wystarczyłby jeden obóz kadry seniorek,żeby zweryfikować jej miejsce w tym sporcie,póki co.Ona po prostu poszła na skróty.Tyle w temacie,bo w sumie nie jest żadną utytułowaną zawodniczką,żeby na komentowanie jej poczynań tyle czasu poświęcać.Pozdrawiam wszystkich jej fanów:)
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 17:41:40 
Ja z Tobą nie dyskutuję tylko ci uświadamiam ,ze jesteś burakiem który w dodatku nie łapie żartów.Lubię uświadamiać buractwo i nawoływać by się ludzie zajęli sobą a dali innym chociaż czas na wykonanie pracy.Internet jest przesiąknięty krytykami których rzeczywistość i mądrzy ludzie w realnym świecie łatwo sprowadzają na ziemię.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 17:43:58 
DarthMar
Michalczuk miała niesamowicie trudny start a w życiu dawno temu też nie jeden ją skreślał i się z niej wyśmiewał.Dobrze ,że boks ją uratował(dosłownie) a Owczarz to inna sprawa niech próbuje i tyle.
 Autor komentarza: meahh
Data: 15-09-2011 17:45:24 
Ciekawi mnie ile Karolinie pozostalo z boksu amatorskiego. Widze, że lewa reka jest juz w dobrym miejscu, ale nie wierze, że te proste na tarczy przeniesie do walki. Z tego co pamietam to Karolina boksowala obszernymi sierpami i wydaje mi sie, że tak bedzie boksowac jutro, stylu boksowania nie da się tak szybko zmienić.

Nie wiem jak boksuje jej przeciwniczka, ale na pierwsze starcie pewnie trudno nie będzie. Życze jej powodzenia chociaz wydaje mi się, że boksowanie za niedługo jej sie znudzi. Na początku jest zawsze fajnie, poznaje sie nowych ludzi, nowe miejsca, ale później czar prysnie.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 17:46:04 
Zakończę tym ,że bokserom za ich pracę ,bardzo ciężkie treningi,szczególnie na początku uważam należy się szacunek nic więcej.Byłoby chyba łatwiej z takim nastawieniem większości a przecież dobrze wiemy ,że wyniki to weryfikują,tego się nie oszuka.Pozdrawiam Krytyków:)I prawdziwych Fanów sportu oraz spełniania marzeń.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 17:46:10 
A ja ci uświadamiam, że jesteś internetowym onanistą. Dziękuję mędrco, że mnie uświadomiłeś. Ale i tak się przekonasz, że to beztalencie.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 17:50:26 
Przekonuje się tylko do twojego buractwa.Życie i tak cię zweryfikuje
 Autor komentarza: meahh
Data: 15-09-2011 17:53:29 
DAB i ross pewnie jestescie dorosłymi facetami, moglibyscie juz dac spokój :) Wiemy jakie jest wasze zdanie i powinniście uszanowac swoje.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 17:56:57 
Nie będę szanował buraków ,takie krytykują.e jednostki rzucają kłody pod nogi tym co chcą czegoś spróbować dlatego lubię poświęcić im trochę swojego cennego czasu:)
meahh
Co do Twojego postu zgadzam się ale ona chyba preferuje proste ciosy.Zobacz na finał mistrzostw Polski Juniorów,nie robiła wiele szumy ale jednak skutecznie kontrowała,musi nadrobić braki w samej sile fizycznej.No zobaczymy jak to będzie.Będzie co ma być:)
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 17:57:02 
No już dabik nie podniecaj się tak, nie rób tego znowu przed kompem.
 Autor komentarza: DarthMar
Data: 15-09-2011 17:58:30 
Życie Michalczuk mnie nie interesuje.Mnie interesują tylko jej walki.12 lat temu każda dziewczyna w Polsce,która boks zaczynała trenować była obiektem kpin i żartów(o ile nie była córeczką trenera.Ale to właśnie Karolina i kilka innych przetarło ścieżki kolejnym dziewczynom w boksie amatorskim.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 17:59:09 
Tak wygląda rozmowa prawdopodobnie z Gimnazjalistą.:)
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 18:01:27 
DarthMar
Zanim zaczęła walczyć zaczęła trenować ,dzięki temu ,że ktoś jej poświęcił czas itd. dała ci te walki ,które ci się podobają tego nie można ze sobą rozerwać.To,że przetarła to dobrze nikt jej tu nic nie ujmuje wręcz odwrotnie.
 Autor komentarza: meahh
Data: 15-09-2011 18:01:29 
Jak ze mna boksowała to prostych ciosów nie uzywała albo bardzo rzadko. Ale zauwaz z walk amatorskich, że Karolina nastawiana była tylko na sierpy.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 18:04:31 
meahh
Sierpami tego też bym nie nazwał ,bardziej półproste,ogólnie ma braki techniczne co z Gmitrukiem będzie musiała nadrobić jakby trenowali on nie odpuści.W tym wieku technikę spokojnie można wypracować ale musi też siłę,dynamikę,z większą wagą ma dodatkowy balast ,trzeba czasu.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 18:04:57 
Michalczuk:

-ma talent
-haruje jak wół
-nie boksuje dla sławy
-jest skromna mimo ogromnych sukcesów

I ją szanuję, a takiej gwiazdki Owczarz nie muszę.
 Autor komentarza: meahh
Data: 15-09-2011 18:06:10 
Jeśli złapie bakcyla to może coś z tego być, ale to chyba troche za późno żeby przejśc z amatorki na zawodowy i uczyc sie podstaw, gdzie powinna miec praktycznie wszystko opanowane.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 18:07:41 
meahh

Na pewno nie jest za późno. Bokserzy przechodzą na boks zawodowy w jej wieku lub później. Tylko z tego materiału trudno będzie coś ulepić.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 18:10:51 
meahh
Nie za późno i w tym wieku ciężko mówić o opanowaniu wszystkiego.Moim zdaniem moment dobry,Amatorka wiadome ,ze się przydaje ale też bardzo jednak różni od zawodowstwa.No tak zdecydowała ,podstawy ma,też ma coś na koncie jako juniorka ,nie zaczyna całkiem od zera ale weszła do innego bokserskiego świata.Uważam ,że lepiej byłoby np. za rok pod warunkiem ,że ten rok amatorki by ją czegoś nauczył więcej.Jak złapie to złapie jak nie to nie ale szacunek od ludzi dla ludzi.
 Autor komentarza: meahh
Data: 15-09-2011 18:11:44 
Chodzi mi o to, że za pozno na to zeby w zawodowym uczyć sie podstaw.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 18:14:06 
Ja np. nawet jak trenowałem znajomych tak po prostu ,bo chcieli sami się czegoś nauczyć nigdy się nie śmiałem tak mi zostało,choć czasem ktoś miał tragiczne problemy nawet z lewym prostym.Jednak to dawało efekty ,jestem zwolennikiem chwalenia,uspokajania ,takiej motywacji a nie je.ania ludzi za błędy na samym początku.Temat się rozwiną ja wychodzę trzymajcie się
 Autor komentarza: meahh
Data: 15-09-2011 18:16:44 
Nikt tu nikogo nie Je*** tylko stwierdza fakty.
 Autor komentarza: DarthMar
Data: 15-09-2011 18:19:26 
Drodzy fani Owczarz-to są tak zwane ZAMACHOWE,zamachowe kochani...:)I jeszcze jedno-z tej mąki chleba nie będzie.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 18:20:11 
Muszę odpisać:)Zaczyna ktoś coś u trenera naprawdę wymagającego ,innego niż zawsze i mówienie beztalencie itp. To typowe jeb.nie.Gmitruk wie dobrze czego chce jej nauczyć nie martwcie się on nie jest pierwszy lepszy gość i nikt mu nie kazałby tarczy robić z kimś z kim by nie chciał.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 18:21:15 
Ale dla niego konstruktywna krytyka to je..nie. Mamy tylko piać z zachwytu i głaskać po główce.
 Autor komentarza: meahh
Data: 15-09-2011 18:21:37 
No akurat ja nie napisalam ze to beztalencie i nie mam zamiaru.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 18:23:12 
DartMar
Sam jesteś zamachowy,cios możesz określić jak jest bity technicznie a czasem wychodzą takie proste z błędem, pół sierpy i różne różności.Po prostu w walce aby coś czysto technicznie uderzyć trzeba tysiące razy powtórzyć.Nie raz nawet się mówi w zawodowstwie ,że trafił go ni to hakiem ni sierpowym itd.
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 18:24:16 
ross
Konstruktywnie to jesteś burakiem któremu skończyłem poświęcać czas ,bo muszę iść to raz a dwa nic sobą nie reprezentujesz typowe-beztalencie.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 18:24:21 
Ale DAB, my nie czepiamy się tego, że co cios to Gmitruk coś poprawia. My oceniamy zawodniczkę po tym co widzieliśmy na żywo i na filmikach i po jej dotychczasowej karierze. Rady trenera nie mają tu nic do rzeczy.
 Autor komentarza: meahh
Data: 15-09-2011 18:26:50 
Jutro sie wszystkiego dowiemy i zobaczymy efekty pracy Karoliny. Milego wieczoru.
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 18:28:08 
Nie jutro tylko za parę miesięcy-lat.
 Autor komentarza: polrex
Data: 15-09-2011 18:34:46 
dajcie Jej kilka lat...
to dopiero pierwsza walka

nie musi zostac mistrzynia swiata od razu,
to jest wlasnie cieklawe, showbiznes rzadzi wszystkim, to ze nie jest brzydka jest atutem,
 Autor komentarza: DarthMar
Data: 15-09-2011 18:41:11 
Za kilka lat jej w tym sporcie już nie będzie.I nikt nie bedzie pamiętał,że w ogóle była:))
 Autor komentarza: ross
Data: 15-09-2011 18:45:03 
DAB będzie pamiętał :)
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 15-09-2011 19:28:45 
@DAB
Z całym szacunkiem do p. Owczarz, myślę że lepiej wypadłbym od Niej :)
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-09-2011 20:31:53 
Hubosz
Nie porównujmy się z kobietami:)To nie maszyny:)
Niech żyje marihuana !:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.