NOWY TERMIN WALKI ŁASZCZYKA

Niestety nie dojdzie do skutku planowana na 24 września czwarta zawodowa walka Kamila Łaszczyka (3-0, 3 KO). Wrocławianin trenujący obecnie za Oceanem w Global Boxing Gym i promowany przez Mariusza Kołodzieja, miał wystąpić na pierwszej gali z cyklu Global Boxing Series, czyli małych gal bokserskich organizowanych w gymie tej grupy. Niestety miasto North Bergen, w którym znajduje się gym Kołodzieja, z przyczyn formalnych nie wyraziło zgody na organizację imprezy. W tej sytuacji do walki Kamila dojdzie kilka dni później, 1 października, w kasynie w miejscowości Tunica w stanie Missisipi. Jego przeciwnik zostanie ogłoszony niebawem.

Szef Global Boxing wyraził nadzieję, że problemy z władzami miasta North Bergen uda się szybko rozwiązać i organizacja cyklu gal bokserskich będzie możliwa w nieco późniejszym terminie. W ramach tych imprez w ringu mają zaprezentować się nowi pięściarze, którzy podpisali ostatnio kontrakty z Mariuszem Kołodziejem - były niekwestionowany mistrz świata wagi cruiser O'Neil Bell (26-4-1, 24 KO) oraz powracający po dwuletniej przerwie Emmanuel Nwodo (23-5, 19 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 14-09-2011 09:44:13 
Co jak co ale bela to jestem ciekawy , czy się zbierze, i w jakiej kategorii w ciężkiej bez szans..
 Autor komentarza: Saito
Data: 14-09-2011 11:24:21 
Bell będzie walczył w Cruiser. Niestety jeszcze w tym roku skończy 37 lat, więc liczenie na to że się "zbierze" jest daremne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.