VANES CHCE WALCZYĆ ZE STURMEM

Czołowy pięściarz wagi junior średniej, Vanes Martirosyan (30-0, 19 KO), jest już zmęczony bezskuteczną pogonią za mistrzami swojej kategorii. 'Koszmar' rozważa tymczasowe przeniesienie się do dywizji średniej, gdzie chętnie skrzyżuje rękawice z championem WBA Super - Felixem Sturmem (36-2-1, 15 KO).

- Wyczytałem, że Sturm chce ponownie zmierzyć się z Macklinem, którego raz już pokonał. Po co miałby znów z nim walczyć? - zastanawia się podopieczny Freddiego Roacha.

Vanes nie ma wątpliwości, że posiada odpowiednie umiejętności, by pokonać 32-letniego 'Leonidasa'. Ormianin z amerykańskim paszportem zdaje sobie sprawę, że ciężko będzie wygrać w Niemczech na punkty, lecz jest przekonany, że może znokautować mistrza.

- Widziałem już wcześniej Macklina w Wild Card Gym. Nie prezentuje sobą niczego specjalnego, a prawie pokonał Sturma. Jestem przekonany, że mogę wygrać przed czasem. Powedzcie mu, że skoro nikt nie ma jaj, by walczyć ze mną w limicie 154 funtów, przejdę do średniej i chętnie wyjdę z nim do ringu. Oczywiście, jeśli nie zabraknie mu odwagi... - prowokuje 25-letni Martirosyan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: liscthc
Data: 10-08-2011 20:58:33 
Opcja nawet ciekawa,ale jednak stawiał bym na Sturma.
 Autor komentarza: Lebowski
Data: 10-08-2011 21:17:56 
Jakoś nie mam dużego uznania dla Vanesa, ale ta decyzja jest bardzo odważna. Gdyby to mogło się ziścić to za odwagę stawiam na Martirosyana. Jednak Sturm to kompletny zawodnik i mogłoby być bardzo ciężko.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 10-08-2011 23:19:35 
Sturm powinien przyjąć propozycję i zaboksować o prymat w middle weight "za wyjątkiem pierdolniętych celebrytów".
 Autor komentarza: Lebowski
Data: 10-08-2011 23:30:09 
@Hugo

Oprócz JCC Jr nie widzę takiego.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 11-08-2011 22:55:32 
Ciekawe iz zaden z mistrzow w 154 nie chce walczyc z podopiecznym Freddiego, ani Canelo anie Cotto. Moze Wolak na swojej televizyjnej walce wlasnie spotkalby sie z Vanesem, uznanie w swiecie boksu dla zyciezcy murowane. Sturm jest naturalnie wiekszy, dobry technicznie, Vanes sie otwiera, wydaje mi sie ze i Sturm i Golovkin to za wysokie progi na dzisiaj. Jednak trzeba Martirosyanowi przyznac iz chce facet walczyc, ma charakter i jest tez niezly.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.