JEDNAK VARGAS DLA CONCEPCIONA

Bardzo doświadczony i obyty w walkach z czołówką Manuel Vargas (30-8-1, 15 KO) będzie najbliższym rywalem powracającego Luisa Concepciona (22-2, 17 KO). 30-letni 'Chango' zastąpi anonsowanego wcześniej Cesara Canchilę (30-3, 23 KO), który zrezygnował z występu po odkryciu przez lekarzy pewnego uszkodzenia nerwu odpowiedzialnego za poruszanie się. Pojedynek odbędzie się 11 sierpnia w Panamie.

Vargas to były tymczasowy mistrz WBO w wadze słomkowej. Kibice pamiętają go m.in. z bardzo zaciętego pojedynku z Donnie Nietesem. Meksykanin przegrał wówczas niejednogłośnie na punkty, choć zdaniem wielu to jemu należał się tytuł mistrza świata. Później Vargas stał się luksusowym journeymanem, który bierze wszystkie oferty walk z czołówką, często w ostatniej chwili. W ostatnim czasie 'Chango' boksował i przegrywał z Nonito Donaire (KO 3), Ramonem Garcią Hiralesem (MD 12), Giovani Segurą (RTD 7) oraz Romanem Gonzalezem (UD 12).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 27-07-2011 22:58:18 
Najlepszy journeyman w tej kategorii. Krok do przodu w porównaniu z totalnie rozbitym Canchillą.

Tyson Marquez broni w Japonii, też jeszcze w sierpniu, więc może rewanż około grudnia?
 Autor komentarza: Napoleon
Data: 27-07-2011 23:12:38 
Maynard

Muszę ci przyznać że obserwuję od dawna twoje wypowiedzi w tematach niższych kategorii wagowych i jestem SZCZERZE pod wrażeniem twojej wiedzy w tym temacie. Moja niestety nie jest taka dobra w kontekście tych kategorii, gdyż jak to często bywa skupiam się na tych "cięższych". Aczkolwiek muszę przyznać że od jakiegoś czasu moje zainteresowanie tymi kategoriami znacznie wzrasta :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.