MACCA RZUCA WYZWANIE NOWEMU MISTRZOWI WBO

Cztery porażki przez nokaut w ciągu niespełna trzech lat skłoniły byłego mistrza wagi junior ciężkiej do podjęcia rzadko spotykanej decyzji. Rosły Enzo Maccarinelli (32-5, 25 KO) postanowił zbić ponad 25 funtów i kontynuować karierę w kategorii półciężkiej.

30-letni Walijczyk rzuca wyzwanie nowemu mistrzowi WBO - Nathanowi Cleverly (22-0, 11 KO). Maccarinelli oglądał na żywo sobotnie zwycięstwo swego młodszego rodaka. Po wygranej Cleverly wyraził chęć walki z samym Bernardem Hopkinsem (52-5-2, 32 KO) i innymi zawodnikami ze ścisłej światowej czołówki, lecz Macca nie spodziewa sie, by Frank Warren próbował w najbliższym czasie zestawić Nathana z tak mocnym rywalem.

- To byłoby wielkie wydarzenie w całej Walii. Nie wydaje mi się, by Frank Warren chciał wystawić Nathana do walki z Bernardem Hopkinsem. Facet ma 46 lat, ale to klasa sama w sobie. Widzieliście jakie problemy stwarzał Joe Calzaghemu. Niektórzy mieli nawet wątpliwości co do wyniku, choć ja uważam, że Joe wygrał uczciwie. Hopkins stwarzał problemy najlepszemu pięściarzowi świata. Nathan nie jest najlepszy - powiedział Maccarinelli.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nicholas
Data: 23-05-2011 12:57:48 
temu dalej malo..prosi sie o kolejny ciezki knockout
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 23-05-2011 13:45:27 
no co ty, macca rozbije cleverliego w drobny mak. co to za mistrz wogole ten caly nathat...mial sporo szczescia z aleksem bo zebral na glowe w 3 rundzie i udaje ze wszystko bylo spoko
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.