KUZIEMSKI PRZEGRAŁ PRZEZ KONTUZJĘ

Aleksy Kuziemski (21-3, 5 KO) walczył jak równy z równym z Nathanem Cleverly (22-0, 11 KO), ale na skutek rozcięcia lewego łuku brwiowego oraz krwotoku z nosa sędzia zdecydował się poddać Polaka w połowie czwartej rundy.

Od pierwszego gongu w ringu rozgorzała ostra wymiana z obu stron. Kuziemski trafiał bezpośrednim prawym, natomiast Walijczyk bił ładnie z luzu prawymi podbródkami i lewymi hakami w okolice wątroby.

W trzecim starciu Kuziemski o mały włos nie wstrząsnął światem bokserskim, kiedy lewym sierpowym zatoczył rywalem. Aleksy dopadł do mistrza, władował mu jeszcze kilka prawych, lecz ten doszedł szybko do siebie i po chwili wymieniał już z naszym rodakiem kolejne bomby. Już w przerwie pomiędzy trzecią i czwartą odsłoną sędzia trochę szukał pretekstu do przerwania pojedynku, pomimo iż Kuziemski krwawił jedynie z nosa. Na początku czwartej rundy Cleverly rozciął mu dodatkowo lewy łuk brwiowy i to starczyło arbitrowi do przerwania potyczki i ogłoszenia wygranej Nathana przez TKO, co kibice skwitowali gwizdami.

Aleksy Kuziemski pokazał się z bardzo dobrej strony, ale niestety po raz drugi nie wykorzystał szansy zdobycia tytułu mistrza świata.

Autor komentarza: LORZAmasonska
Data: 21-05-2011 23:05:45
3 runda kuziemski pokazał troszke heheh
 Autor komentarza: georgedawid
Data: 21-05-2011 23:08:24
Bardzo mi szkoda.
Teraz już wiadomo czemu wybór nie padł na Suchockiego.
Poprostu Creverly jest bez formy.
Data: 21-05-2011 23:12:42
hahahah
ale wał.
Dlaczego sędzia nie spytał najpierw doktora o zdanie ?
Zreszta Kuziemski nie miał jakiejś poważnej kontuzji.
 Autor komentarza: ziom99
Data: 21-05-2011 23:17:49
Przerwanie walki to wał i tyle. Cleverly to cienias i nie zasługuje na pas. Teraz cieniasowi będą pewnie dobierali rywali.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 21-05-2011 23:19:54
wynikiem nie jestem zaskoczony, to było do przewidzenia. Mimo wszystko podobała mi się postawa Aleksa. On naprawdę chciał to wygrać, było widać u niego ambicję, nie uciekał i nie chował się za podwójną gardą. walka krótka ale dużo było w niej emocji. bardzo żałuję, że to nie Brahmer stanął na przeciwko Cleverlego bo bylibyśmy pewnie świadkami ringowej wojny.
 Autor komentarza: Ygnac
Te pogróżki sędziego miedzy rundami, że przerwie walkę, są chyba rzadko spotykane. Chyba jednak sędzia obawiał się o losy walki. Czy nie powinien skonsultować się z lekarzem?
Gwizdy były słuszne!
Brawo Kuziemski, pokazał i serce do walki, i umiejętności w walce z silniejszym fizycznie bokserem.
 Autor komentarza: robinson85
Data: 21-05-2011 23:20:35
Brawo Aleks, pokazał charakter to się liczy. W 3 rundzie jakby miał odrobine więcej powera w pięściach Claverly by leżał, nie wróże temu chłopakowi wielkiej kariery.

Pudzianowski przegrał...jeszcze ktoś wierzy, że on coś osiągnie w MMA? Jak pisałem wcześniej, dobry chłop z niego, ale niech sobie da z tym spokój.
Data: 21-05-2011 23:20:41
Tak jest, to był wał!
 Autor komentarza: liscthc
Data: 21-05-2011 23:22:09
Kuziemski pokazał charakter!Brawo!Przygotowany Aleks miał by ogromną szanse na zwycięstwo.
Nathan został by zjedzony przez czołówkę tej dywizji!
 Autor komentarza: OjciecTadeusz
Data: 21-05-2011 23:22:30
Szkoda bo Kuziemski mimo waty w lapie potrafil wstrząsnąc przeciwnikiem...

To nie byl Bienias z Brookiem, ze Bienias byl workiem...
Cleverly mial przewage, ale Kuziemski dawal rade. Szkoda.
 Autor komentarza: Sierak2012
Data: 21-05-2011 23:22:57
Widziałem w 1 walce Nathana i spodziewałem się dużo lepszej walki z jego strony, nie wiem czy na prawdę jest tak słaby czy zlekceważył Aleksa, trochę mocniejszy cios i Walijczyk by spał w 3 rundzie. O co chodziło jak sędzia w przerwie podszedł i groził przerwaniem walki?? WTF??
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 21-05-2011 23:24:50
Szacun dla Kuziemskiego. Nie bał się, szedł do przodu i pokazał się z dobrej strony.
Data: 21-05-2011 23:28:30
Sierak2012
Ja też myślałem że stać go na więcej.
Ciężko stwierdzić czy go zlekceważył ale faktem jest że był przygotowany na walkę z mistrzem świata a tu lipa.To daje do myślenia.Myślę że Jurgen by go zmiótł bo ma czym trzasnąć.
Data: 21-05-2011 23:29:19
@Sierak2012
Chyba o to chodziło, żeby zdeprymować Polaka. Bo wynik walki nie był przesądzony.
 Autor komentarza: milek762
Data: 21-05-2011 23:29:20
fakt że Cleverly nie pokazła klasy ! ten suchocki rusek októrym tu mowa to gość moze namieszac w pólciezkiej czołowka to dawson , hokins i Pascal ! michalczewski kiedyś był b,dobry ! w półcieżkiej!!
wlatach 90 2 gi po royo!!
Data: 21-05-2011 23:29:41

Autor komentarza: Jajunio
Data: 21-05-2011 23:31:53
Ale Pudzian ma wate w lapie. Nie sadzilem, ze az taka.
 Autor komentarza: endriu
Data: 21-05-2011 23:31:55
Ładnie się zaprezentował Kuziemski, skazany na śmierc pokazał charakter i klasę Pomimo tak krótkiej walki zafundował więcej emocji niz nie jedna walka o pas w wadze ciężkiej
Data: 21-05-2011 23:33:35
Dobre było jak Snara do końca nie skumał i coś zaczął nawijać do Aleksa o remisie:D
 Autor komentarza: nik
Data: 21-05-2011 23:35:06
Slaby ten Cleverly, brawa dla Kuziemskiego.
 Autor komentarza: horhe88
Data: 21-05-2011 23:36:06
Szkoda Aleksa po tym wale, mógł to wygrać. Ten Cleverly ma straszną szklankę ale Angole będą dobierali mu sędziów i bezpiecznych przeciwników to i Nathan będzie rządził przez jakiś czas.
 Autor komentarza: H4NNIB4L
Data: 21-05-2011 23:39:46
Odniosłem wrażenie w 3 rundzie po tym lewym sierpie, że walka była ustawiona Kuziemski zamiast iść ostro za ciosem, stał i czekał aż rywal odzyska siły...
 Autor komentarza: Luke
Data: 21-05-2011 23:40:51
@Sierak dokładnie. Snara mówił coś takiego do Aleksa : nie martw się będzie techniczny remis. Ale sędzia był lepszy. Brzmiało to jak jeszcze jeden taki mocny cios i kończę walkę! :D Oni pewnie myśleli że jak bez przygotowania to Kuziemski po kasę przyjedzie, a tu niespodzianka.
Data: 21-05-2011 23:43:01
ZACZYNA SIE POWTÓRKA WALKI KUZIEMSKIEGO NA POLSACIE SPORT!!!!!!!!!!1
Data: 21-05-2011 23:44:52
Sędzie nie powinien "myśleć" po co Alek przyjechał, tylko oceniać walkę i zagrożenia dla zawodników. To, co zrobił sędzia to normalny WAŁ.
Data: 21-05-2011 23:47:57
No to teraz do 7-8 rundy będzie po Mistrzu Olimpijskim!
Data: 21-05-2011 23:50:27
W następnej walce według Wbo powinien walczyć z Sukhotskym
Myślę że raciej większyc szans nie ma.
Szkoda że Brahmer zrezygnował, mógł dziś pokonać
Data: 21-05-2011 23:55:44
Adamek na miejscu Kuziemskiego zmiótłby Cleverlego pojednyczym ciosem. Chłopak nad obrona musi popracowac.
Data: 21-05-2011 23:58:37
Kurcze boks na Polsacie, boks na Polsacie sport, boks na polsacie sport extra - co za czasy.
Data: 22-05-2011 00:12:31
Strasznie waciany jest Kuziemski na 21 walk tylko 5 wygranych przed czasem...
Ja na jego miejscu bym chyba zszedł wagę albo dwie niżej jak bym miał taki słaby cios.
 Autor komentarza: Vroo
Data: 22-05-2011 00:14:46
W tym wieku to już raczej w górę...
 Autor komentarza: Maynard
Data: 22-05-2011 00:24:28
Kurde, DeGale włączył wyższy bieg i chyba wygra przed czasem... Walka kapitalna.
Data: 22-05-2011 00:37:26
DeGale jednym punktem zadecydowała ostatnia runda , jeśli będzie remis to tez sie nie zdziwie
Data: 22-05-2011 00:39:21
no mnie wyszło 115-114 dla Grovesa...musi być rewanż, dobra walka.
Data: 22-05-2011 00:40:09
To się aż prosi o dalszy ciąg, tak wyrównana była ta walka. Brawo dla obu bokserów za świetny pokaz umiejętności i twardego charakteru!
Data: 22-05-2011 00:40:28
Remis mógłbym jeszcze przyjąć, ale zwycięstwo Grovesa ?
Data: 22-05-2011 00:40:51
Groves był w tej walce lepszy, moze nie zdecydowanie ale lepszy.
Data: 22-05-2011 00:41:33