MARIUSZ CENDROWSKI ZE ZBIKIEM W LA

Informowaliśmy już, że Mariusz Cendrowski (21-3-2, 8 KO), jeden z nabardziej utalentowanych polskich pięściarzy,przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie pomaga mistrzowi wagi średniej WBC Sebastianowi Zbikowi (30-0, 10 KO) w przygotowaniach do walki z Julio Cesarem Chavezem Jr. (42-0-1, 30 KO). W trakcie tego obozu treningowego obaj pięściarze znaleźli czas by obejrzeć na żywo walkę Ward vs Abraham w ramach turnieju Super Six.

- Zobaczenie tej gali na żywo było dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem - powiedział Cendrowski w rozmowie z naszym serwisem - Muszę stwierdzić, że Ward zaprezentował się jak na mistrza olimpijskiego i zawodowego mistrza świata przystało. Jego wspaniała technika górowała zdecydowanie nad siłą Abrahama. Kibicowałem Abrahamowi, gdyż znam go dobrze i miałem okazję wielokrotnie z nim sparować, ale trzeba przyznać, że Ward zupełnie go zdominował. Teraz pomagam w przygotowaniach Zbikowi i sądzę, że ma on duże szanse aby wygrać z Chavezem Jr. Jest w znakomitej dyspozycji fizycznej i wiele zależy od jego psychicznego nastawienia do tej walki.

- Nasze sparingi oceniam jako bardzo dobre. Również dla mnie jest to niezwykle cenne doświadczenie, kolejny obóz treningowy z mistrzem świata, który z pewnością zaprocentuje w przyszłości - dodał Cendrowski - Codziennie biegam 8 km nad oceanem i ćwiczę technikę. Nauczyłem się tutaj wielu nowych rzeczy i mam nadzieję wykorzystać je w ringu. Przy okazji proszę przekazać pozdrowienia dla moich kibiców i czytelników BOKSER.ORG.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: eskadra
Data: 20-05-2011 11:49:59 
Obyś Mariuszu jeszcze dostał szanse walki o "cos" mysle tu o EBU , bo ciezko pracujesz nie robisz siebie pajaca i masz w "cywilu" jakieś zabezpieczenie takze 3 mam kciuki
 Autor komentarza: copeland
Data: 20-05-2011 11:53:47 
Po pierwsze mam nadzieję,że Zbik pokona Chaveza, który jest moim zdaniem mocno przereklamowany i generalnie nie pałam do niego sympatią.
Po drugie, jeszcze niedawno pisało się,że Mariusz być może zawalczy na tej gali,ale ostatnio cicho w tym temacie.Czy coś wiadomo jak ta sprawa wygląda?
 Autor komentarza: holy
Data: 20-05-2011 19:23:14 
cholera nic tylko cza bylo boksowac - floryda La - pozazdroscic
 Autor komentarza: elady
Data: 21-05-2011 19:46:13 
klasa sama w sobie!!!
 Autor komentarza: Skywalker
Data: 23-05-2011 15:49:20 
Co tu pisać...
Nie ma lepszego od Cendrowskiego!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.