ELB: TOMASZ MAZUR

22-letni Tomasz Mazur miał doprawdy znakomity początek roku, pokonując kolejno siedmiu krajowych rywali. Podczas mistrzostw Polski w Koninie dotarł do półfinału kategorii do 64 kg, w którym pokonał go młodszy kolega klubowy, Patryk Szymański.  Drugą tegoroczną porażkę zadał mu w miniony weekend w Wałczu - podczas meczu ELB - rutyniarz Marcin Łęgowski.

Tomasz jest wychowankiem Czarnych Słupsk, w barwach których boksował do 2009 roku, przenosząc się następnie do stolicy Wielkopolski.  Największymi sukcesami pięściarza PKB są cztery brązowe medale seniorskich mistrzostw Polski (2008-2011) oraz tytuł mistrza Polski do lat 20 , wywalczony w 2009 roku. Tomasz Mazur od 2005 r. reprezentował Polskę na turniejach międzynarodowych, m.in. na mistrzostwach Unii Europejskiej juniorów i  mistrzostwach Europy juniorów (oba w 2007 r.).

Na swoim koncie ma zwycięstwa m.in. nad Andrzejem Liczikiem (największa sensacja turnieju o mistrzostwo Polski seniorów w 2008 r.), Zdenkiem Chladkiem (medalista mistrzostw świata juniorów) oraz neo-profi z Niemiec, Robertem Tlatlikiem, który od niedawna boksuje w barwach grupy Global Boxing.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 08-05-2011 20:44:21 
szybki,dynamiczny,dobra praca nog jak dla mnie narazie top1
aa z Robertem Tlatlikiem wygral dwa razy jeszcze za czasow juniora
na turnieju o czarne diamenty... tak mi sie wydaje gdzies slyszalem w wywiadzie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.