SUKCESY SKORPIONA PODCZAS OLIMPIADY W SOKÓŁCE

Podczas XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sokółce ogromny sukces odniósł Krystian Bartoszewicz, który zdobył tytuł Mistrza Polski Kadetów w boksie w wadze 80 kg. W drodze po tytuł odniósł trzy zwycięstwa ,w których zaprezentował swoje nie małe umiejętności techniczne i taktyczne.

Tytuł Mistrzyni Polski Kadetek zdobyła Mirela Balcerzak w wadze 54 kg, jest to historyczny sukces, gdyż boks kobiet debiutował  podczas Olimpiady Młodzieży

Nie byli to jednak jedyni medaliści Skorpiona. Wśród chłopców brązowy medal zdobył Adam Brasel. Natomiast wśród kobiet brązowe medale zdobyły: Sandra Wieliczko waga 75 kg, Dajana Grzelak 80 kg, Natalia Kotwica +80 kg.

Skorpion Szczecin zdobył drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej wśród chłopców, a  zachodniopomorskie zajęło pierwsze miejsce w klasyfikacji województw. Również wśród kobiet Skorpion zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubów, a w klasyfikacji województw zachodniopomorskie uplasowało się na drugim miejscu.

Podsumowując XVII OOM w Sokółce zakończyła się ogromnym sukcesem, zarówno dla Skorpiona jak i dla całego województwa, którego zawodnicy zdobyli 7 medali, w tym: 4 złote i 3 brązowe oraz zawodniczki, które zdobyły 9 medali: 1 złoty, 3 srebrne, 5 brązowych.