BRACIA GARCIA MISTRZAMI

To był udany wieczór dla braci Garcia. Raul (30-1-1, 18 KO) obronił bowiem pas WBO najlżejszej kategorii - słomkowej, natomiast jego brat Ramon (16-2-1, 9 KO) zrewanżował się swojemu pogromcy sprzed dwóch miesięcy i odzyskał tytuł mistrza świata federacji WBO w dywizji junior muszej.

Raul (na zdjęciu) przez osiem minut obijał Rommela Asenjo (20-3, 16 KO), a gdy w końcu posłał go na deski w końcówce trzeciej rundy, sędzia przerwał walkę i ogłosił zwycięstwo championa przez TKO.

Ramon już na samym początku rzucił jednym z sierpów Jesusa Gelesa (12-2-1, 5 KO) na matę, co ustawiło trochę przebieg całego pojedynku. Pretendent naciskał coraz ostrzej, aż w końcu kolejny potężny sierp w czwartej odsłonie zakończył wszystko czystym nokautem.