TROUT ZAPOWIADA ZWYCIĘSTWO

Austin Trout (22-0, 13 KO), champion federacji WBA w wadze junior średniej, zapewnia, że jest gotowy, by stanąć do pierwszej obrony tytułu. 11 czerwca w Meksyku "No Doubt" zmierzy się z Davidem Lopezem (40-12, 23 KO).

- Rozbiję go moimi kontrami - twierdzi 25-letni Trout. - Zaperezentuję efektywną agresję ringową. Mój rywal jest wysoki, więc będę musiał wchodzić do półdystansu, by zadawać uderzenia. Czuję się świetnie. Trenuję ostro od miesiąca i jestem w bardzo dobrej formie. David Lopez to mocny przeciwnik, ale w pojedynku z nim zamierzam pokazać się z najlepszej strony.

Trout odniósł się także do potencjalnej walki z mistrzem WBC - Saulem Alvarezem (36-0-1, 26 KO). W lutym "No Doubt" łatwo pokonał starszego brata "Canelo" - Rigoberto Alvareza.

- Gdy tylko pobiłem jego brata, Canelo wyzwał mnie na pojedynek - wspomina Amerykanin. - Zgodziłem się, ale nie chciałem, by walka odbyła się w Meksyku. Po pokonaniu Hattona, Alvarez odpuścił i skończyły się rozmowy. Chciałbym walczyć z Canelo, ale on tego nie potrzebuje na tym etapie kariery.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 26-04-2011 21:24:00 
Szczerze, zdziwię się, jeśli Trout pokona Lopeza, i to w Meksyku. Pomimo posiadania tego paska (a raczej paseczka), Trout tak naprawdę jest średnio sprawdzony. Lopez to ringowy weteran, dużo lepszy, niż wskazuje jego rekord, sprawdzony w wielu meksykańskich wojnach,a w dodatku walczy zwykle w wyższej kategorii wagowej. Stawiam na zwycięstwo Meksykanina przed czasem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.