BARKER vs SPADA 30 KWIETNIA O PAS EBU

Niepokonany na zawodowych ringach Anglik, Darren Barker (22-0, 14 KO), będzie miał po raz drugi w karierze szansę zdobycia pasa EBU w wadze średniej. Rywalem popularnego "Dazzlinga" będzie były rywal naszego Mariusza Cendrowskiego - Domenico Spada (32-3, 16 KO). Pojedynek odbędzie się 30 kwietnia w Londynie.

Przypomnijmy, że Barker w swojej ostatniej walce 9 kwietnia ubiegłego roku, pokonał Francuza Belghechama i zdobył pas mistrza Europy. Jednakże poprzez to, że nie wyszedł do ringu już ponad rok, pas mistrzowski został zwakowany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gregor07
Data: 23-04-2011 20:25:20 
,,Przypomnijmy, że Barker w swojej ostatniej walce 9 kwietnia ubiegłego roku, pokonał Francuza Belghechama i zdobył pas mistrza Europy. Jednakże poprzez to, że nie wyszedł do ringu już ponad rok, pas mistrzowski został zwakowany." Gówno prawda bo mistrzem po Barkerze był był Macklin i to po nim jest teraz wakat.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 24-04-2011 16:20:16 
Barker w międzyczasie zmagał się z poważną kontuzją, dlatego zwakował tytuł, który zdobył Macklin, który z kolei zostawił ten pasek, by bić się z Wrightem, a gdy to nie doszło do skutku, to ze Sturmem. Niech żyją paski EBU:)

P.S.
Oby zwycięzca tej walki nie unikał Grześka Proksy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.