JULIO ORAZ ALI 20 MAJA W NEWARK

Jak informowaliśmy wcześniej, 20 maja w Newark odbędzie się pojedynek Joela Julio (36-4, 31 KO) z Antwone'em Smithem (20-2-1, 12 KO). Starcie odbędzie się w znakomicie znanej polskim kibicom hali Prudential Center, gdzie dwa tygodnie temu Tomasz Adamek w świetnym stylu wypunktował Kevina McBride'a. W USA majową galę transmitować będzie telewizja ESPN, a oprócz Julio będzie można zobaczyć na niej również występ utalentowanego Sadama Alego (12-0, 7 KO).

- Julio i Smith to doskonała para pięściarzy do konfrontacji w walce wieczoru kolejnej gali z cyklu Brick City Boxing Series. To dwaj niezwykle popularni zawodnicy. Ich kariery skrzyżują się w pojedynku, który określi ich przyszłość w boksie. Zwycięzca prawdopodobnie stanie do walki o mistrzostwo świata. Stawka jest wielka, a fani mogą spodziewać się kolejnego udanego bokserskiego wieczoru i wielkich emocji płynących z ringu - zapowiada Kathy Duva, szefowa grupy Main Events, która majową galę organizuje we współpracy z DiBella Entertainment.

26-letni Julio dotychczas przegrał wszystkie najważniejsze walki w karierze, z Carlosem Quintaną, Siergiejem Dzindzirukiem, Jamesem Kirklandem i Alfredo Angulo. Kolumbijczyk wygrał swój ostatni pojedynek (w sierpniu 2010 roku z Jaamalem Davisem) i podobnie jak jego promotorka ma nadzieję, że kolejne zwycięstwo (walka ze Smithem zakontraktowana jest na 10 rund) zapewni mu awans w rankingach najważniejszych federacji.

Rywalem 22-letniego Alego będzie natomiast John Revish (10-3-2, 8 KO). Pozostałymi pięściarzami, którzy zaprezentują się w Prudential Center, będą Jose "Mangu" Peralta (6-1, 4 KO), Vinny O'Brien (2-0, 2 KO), Angel Concepcion (4-0, 0 KO) oraz Tyron Luckey (3-0, 3 KO).

Ruszyła już sprzedaż biletów na majową galę. Ceny wejściówek wahają się między 100 dolarami (miejsca przy ringu), a 60 i 30 dolarami za miejsca siedzące na trybunach. Bilety można nabywać za pośrednictwem stron internetowych www.ticketmaster.com bądź www.prucenter.com, dzwoniąc pod numery telefonów 1-800-745-3000 lub 1-886-448-7849 (Ticketmaster Express), a także kupować bezpośrednio w punktach sprzedaży Ticketmaster oraz w Prudential Center.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.