MARQUEZ NOWYM MISTRZEM WBA

Hernan Marquez (30-2, 23 KO) został nowym mistrzem świata federacji WBA w kategorii muszej. 22-letni mańkut z Meksyku zwyciężył przez techniczny nokaut w 11. rundzie posiadacza tymczasowego tytułu Luisa Concepciona (22-2, 17 KO) z Panamy.

Pojedynek rozpoczął się bardzo dynamicznie i już w pierwszej rundzie obydwaj pięściarze znaleźli się na deskach. Druga odsłona toczyła się pod dyktando Concepciona, jednak w trzeciej Panamczyk ponownie wylądował na macie ringu. W kolejnych starciach pięściarze wyprowadzali bardzo dużo uderzeń, a w dziesiątej rundzie Marquez po raz trzeci rzucił przeciwnika na deski. W kolejnym starciu pojedynek został przerwany przez lekarza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 03-04-2011 17:29:32 
http://www.youtube.com/watch?v=LmAfaOa7YHo

Pierwsza runda ciekawa ( no i uwielbiam hiszpańskojęzycznych komentatorów), więcej na razie na youtube nie ma, ale z chęcią bym całą walkę obejrzał, bo niektórzy twierdzą, że jak na razie, walka roku.

Concepcion chyba za bardzo uwierzył w swoją siłę ciosu, już w 1 rundzie widać, że po nokdaunie na Marquezie zapomniał o obronie i 2 razy dał się zaskoczyć.
 Autor komentarza: kartofelek
Data: 03-04-2011 17:49:36 
obejrzymy zeby zneutralizowac wrazenia po walce Diablo

polecam tez walke Marqueza z Donaire, bardzo dobra
 Autor komentarza: JIN
Data: 04-04-2011 00:35:40 
Maynard - jesteś gościu wielki ! Dbasz o informowanie o niskich kategoriach jak nikt tutaj. Często sugeruje sie Twoimi opiniami i zwracam uwagę na pewne aspekty czy nawet nazwiska bo nie ukrywam,że niskie wagi są mi niemal obce.

Walkę obejrzę, jak będę mieć normalnego neta. Teraz mam jakieś byle co i załadowanie czegokolwiek na youtube to jest poezja. A u kogoś w domu rzadko kiedy podbijam do kompa :P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.