MOSLEY: RYWALE ZMIENIAJĄ SIĘ CO RUNDĘ

Były mistrz świata w trzech kategoriach wagowych Shane Mosley (46-6-1, 39 KO) zapewnia, że doskonale wie, w jaki sposób walczyć z Mannym Pacquiao (52-3-2, 38 KO), aby zwyciężyć i odebrać mu pas mistrza świata federacji WBO w wadze półśredniej. Pojedynek 39-letniego Amerykanina z siedem lat młodszym "Pacmanem" odbędzie się 7 maja w Las Vegas.

- Wszystko idzie zgodnie z planem i w tej chwili ważę 69,4 kilograma, limit wynosi 66,8 kilograma - zdradził Mosley. - Z wagą nie będę miał zatem problemów. Sparingi już rozpocząłem. Pięściarze zmieniają się co rundę i dają z siebie sto procent. Dzięki temu będę gotowy na intensywność walki, jaką w ringu narzuca Pacquiao. Widziałem wiele jego walk i zauważyłem, czego nie powinno się robić w ringu stając naprzeciw niego. Obserwowowałem jego pojedynki na żywo, widziałem jego treningi, sparingi i bardzo dobrze zbadałem jego silne i słabe strony - powiedział "Sugar".

W ostatnich dniach sparingi zaczął też obrońca tytułu. - Manny trenuje tak jak zazwyczaj. Jego sparingpartnerami są Sean Porter i David Rodela, z którymi Pacquiao już odbył czterorundową walkę. Manny wypadł dobrze, co świadczy o jego świetnej formie fizycznej - poinformował Michael Koncz, doradca Pacquiao.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 21:30:48 
Manny Cię obije, ośmieszy i znokautuje. To będzie trzecia słaba walka Mosleya... być może czas pomyśleć o emeryturze?
 Autor komentarza: Laura
Data: 31-03-2011 16:35:48 
Szczerze watpie w to że Manny jest w stanie znokautować Mosleya
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.