SOLIS LICZY NA REWANŻ Z KLICZKĄ

- Wcześniej boks był dla mnie jedynie pracą, teraz pojawiło się marzenie - zostać mistrzem świata i długo, długo nim pozostać. Jest to cel, nad osiągnięciem którego pracuję. - stwierdził Odlanier Solis,(17-1, 12 KO), który półtora tygodnia temu w Kolonii przegrał przez techniczny nokaut w 1. rundzie z Witalijem Kliczką (42-2, 39 KO), obrońcą tytułu federacji WBC w wadze ciężkiej. Wynik walki może mylić, ponieważ przyczyną przerwania pojedynku była poważna kontuzja prawego kolana 30-letniego Kubańczyka.

Skąd taka zmiana w sposobie myślenia Solisa? - To proste - wyjaśnia mistrz olimpijski z Aten i trzykrotny mistrz świata w boksie amatorskim. - Po prostu przekonałem się, jak łatwo można pokonać Witalija. Jeśli nie nabawiłbym się kontuzji, to rozłożyłbym go. Z bokserskiego punktu widzenia jest zerem. Niespodzianką był dla mnie fakt, że Witalij był tak słaby. Pomyślałem wówczas: jeśli taki jak on może być tak długo mistrzem i wspólnie z bratem dominować w wadze ciężkiej, to dlaczego nie miałbym tego osiągnąć ja? - retorycznie pyta Solis.

Po artroskopii kolana w kolońskiej klinice uniwersyteckiej, 24 marca Solis przeszedł operację w prywatnej klinice "St. Wolfgang" w Bad Griesbach, podczas której wstawiono mu sztuczne więzadło krzyżowe. Kubańczyka czeka jeszcze jeden zabieg, który odbędzie się 15 kwietnia. Jak twierdzi dr Hans-Juergen Eichhorn, pięściarz będzie mógł wrócić na ring za 7 miesięcy. Solis wygląda na zdeterminowanego, aby jak najszybciej wnowić treningi i w niedługim czasie ponownie zmierzyć się z 39-letnim Kliczką.

- Zrobię wszystko, aby wrócić na ring tak szybko, jak będzie to możliwe. Mam nadzieję, że Witalij da mi rewanż. Jeśli będzie mu potrzebna jakaś przyczyna, wtedy powiem "Witalij, będę boksował nawet bez honorarium! Moja propozycja: stoczmy jeszcze jedną walkę w Kolonii. Ci, którzy zapłacili dużo pieniędzy za pierwszy pojedynek, na drugi wejdą za darmo. Nie potrzebuję pieniędzy, chcę tylko twojego pasa! - deklaruje Solis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: HAMMERFIST
Data: 30-03-2011 14:28:15 
:)

Solis musi sie wziaść za siebie...Mam nadzieję,ze przestanie jeść czy sie obżerać i z wielu stron pojawiaja sieinformacje,ze nie jest to bokser z rocznika 1980,a ....1976.I nie ma zasiegu 201 cm ,a ...193 cm ciekawe czy są prawdziwe ?
 Autor komentarza: MatMaister90
Data: 30-03-2011 14:29:10 
Dobrze, że z 18 miesięcy zrobiło się 7. Mam nadzieje, że powalczy jeszcze pod koniec tego roku z kimś, a później rewanż z Kliczką. O ile ten jeszcze będzie posiadał pas. A co raz bardziej zaczynam wierzyć w to, że Adamek może wygrać ( o ile w ogóle dojdzie do walki Adamka z Kliczko jednym, bądź drugim. )

Solis wygrałby tamtą walkę. Szkoda, że takie gówno z tego wyszło, bo wszyscy czekali na dobry pojedynek.
 Autor komentarza: PogromcaCiemnoty
Data: 30-03-2011 14:30:52 
Solis w kondycji zleje 99,9% wagi ciężkiej.
 Autor komentarza: MatMaister90
Data: 30-03-2011 14:33:10 
p.s.

Co do tej daty urodzenia Solisa, to jedynie on to najlepiej wie. Prędzej mi się wydaje, że zawsze znajdą się ludzie, którzy będą wieszać na kimś psy i siać teorie spiskowe, jeśli tylko znajdą ku temu nawet najmniejsze powody. A, że na Kubie zdarzały się przypadki zaniżania wieku, to dzisiaj od raz padają takie oskarżenia w kierunku Solisa.
Zasięg można chyba łatwo sprawdzić. Zresztą widać, że łapy ma bardzo długie.
 Autor komentarza: klawesyn
Data: 30-03-2011 14:34:03 
To dobrze, że w ciągu roku będzie mógł wrócić do treningów. Myślę, co już podkreślałem, ze ta niefortunna kontuzja zadziała na Solisa jak terapia szokowa i zmieni jego podejście do boksu. Zdyscyplinowany i zdeterminowany Solis nie będzie mieć sobie równych. Wszystko zależy od niego: czy weźmie się w garść, rzuci fast foody i weźmie się do porządnej pracy.
Ja też uważam, że walkę z Kliczko mógł spokojnie wygrać. Od początku widać było, że ma na Witka pomysł i pierwsza runda pokazała to wyraźnie.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 30-03-2011 14:36:30 
Powtarzam!Już po pierwszych 30-sekundach wiedziałem że Solis przegra!Byl nieprzygotowany do walki i ciężko przestraszony!Teraz to może gadac już wszystko...
 Autor komentarza: klawesyn
Data: 30-03-2011 14:40:27 
lutonadam - tak jak gadać wszystko możesz ty :). Słowo przeciwko słowu. Całe szczęście oprócz ciebie inni też walkę oglądali. Oczywiście, że Solis wszedł źle przygotowany na ring i prawdopodobnie już przed walką miał kontuzję. Natomiast jeśli kontuzjowany Solis tak ustawia Witalija, to Kliczko musi walić w portki na myśl jak będzie walczyć zdrowy i dobrze przygotowany Kubańczyk.
 Autor komentarza: HAMMERFIST
Data: 30-03-2011 14:45:21 
Luton

W pewnym sensie ma rację nie można wysuwać za daleko wniosków po pierwszej rundzie...Te zawsze u Witka były kiepskie...A potem.

Co do strachu Solisa,on tak walczył z Barretem i z Savonem nigdy nie patrzył sie im w oczy,spuszczał łeb,to nie oznaka strachu w jego przypadku.Taki typ.De La Hoya też tak robił.

Holyfield przed Tysonem tak samo.
 Autor komentarza: nicholas
Data: 30-03-2011 14:45:56 
temu Panu dziekujemy..spasiony slon
 Autor komentarza: nik
Data: 30-03-2011 14:46:10 
Solis jakos szalu nie zrobil, jest dobry ale nie wybitny.
 Autor komentarza: bartoss
Data: 30-03-2011 14:46:34 
Powiadam: tylko zajebiście mądrzy ludzie oceniają możliwości pięściarzy i wynik po pierwszej rundzie. Od dzisiaj też oglądam tylko pierwszą rundę a później wyłączam TV.
 Autor komentarza: abrakadabrorr
Data: 30-03-2011 14:47:19 
klawesyn

Bankowo trzesie portami na samą myśl o spasłym Solisie i jego przyszłym powrocie.Oraz jego prawdopodobnej zmianie sposobu przygotowania do walki.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 30-03-2011 14:48:05 
Kliczko od pierwszych sekund "po swojemu" ustawiał Solisa pod konkretny cios!A ty praktycznie powtórzyłeś za mną że Solis był nieprzygotowany!Był gruby i cięzko sie poruszał po ringu!jedyna "taktyką" jego było...kasa
 Autor komentarza: TommyMorrison
Data: 30-03-2011 14:53:04 
Gadać to teraz sobie może. Miał swoją szansę i jej nie wykorzystał, proste. Jeśli naprawdę zyskał dzięki temu taką motywację do boksu to niech to teraz pokaże ciężką pracą. Dzisiejsza HW jest taka a nie inna i z 10 lat kariery może być przed nim jeszcze spokojnie. Ja to widzę tak:
Listopad/Grudzień: Solis klepie jakiegoś "leszcza" ala Butlin czy McBride.
Luty: Solis walczy z Sosnowskim który też wcześniej obił jakiegoś buma- obydwoje mają coś do udowodnienia, obydwoje zeszli na tarczy z Vitem, taki pojedynek mógłby być ciekawy. Walka w Niemczech z pewnością by się sprzedała.
 Autor komentarza: Hammer5
Data: 30-03-2011 14:55:36 
klawesyn,
o czym ty piszesz? Solis ustawił Vitalija w walce? Gdzie Ty to widziałeś?
Walka trwała 1 rundę. Na początku udało się Odlanierowi 2 razy trafić solidnie Vitalija. Zrobił to, bo zaskoczył Ukraińca i skrócił dystans. Klitschko chciał usilnie być tym napierającym za wszelką cenę i został skarcony. Później zaczął bić już ostrożniej i gdy Kubańczyk atakował Ukrainiec cofał się, by za chwilę kontrować rozpędzonego pretendenta. Od tamtej pory Odlaniej nie stanowił już większego zagrożenia. Na krótko przed kontuzją jaka kombinację zastosował Solis? Jakieś obszerne sierpy z doskokiem, nazywam je wiatrakami. Wiesz, kto takie ciosy stosuje w boksie? Przygłup, albo desperat. Tak obszerny i sygnalizowany cios, dodajmy, zadany jeszcze z dużej odległości aż prosi się o kontrę. Solis zadał głupią kombinację, chaotyczną i niebezpieczną dla siebie. Bokserzy nie unoszą wysoko nóg, posuwają się określonym bardziej posuwistym krokiem. Ta dziwna kombinacja pokazała, ile miał Kubańczyk już pod koniec pierwszej rundy do powiedzenia w starciu.
 Autor komentarza: horhe88
Data: 30-03-2011 14:56:30 
"Jeśli nie nabawiłbym się kontuzji, to rozłożyłbym go. Z bokserskiego punktu widzenia jest zerem."

I to mówi zawodnik który nie dotrwał do końca pierwszej rundy. Swojego czasu Najman po walce z Wawrzykiem też opowiadał że do momentu nokautu w pełni kontrolował walkę. Osobiście nie spodziewałem się że Solis może być na tyle bezczelny żeby opowiadać takie głupoty ale niemniej jednak z punktu widzenia klasy jaką reprezentuje Solis wypowiedź ta świadczy o tym że jest sam jest zerem. A na koniec zamiast przeprosić kibiców za wspaniałą walkę musiał to za niego zrobić Witek.
 Autor komentarza: PogromcaCiemnoty
Data: 30-03-2011 15:00:59 
Widzę większość myśli, że bracia są nie do pobicia. Owszem, trudno z nimi walczyć, ale Solis trafiał dosyć łatwo Witalija przez te pierwsze minuty. Władimir jest o tyle trudniejszy, że ma lepszy refleks i jest trochę szyby od brata, ale jego szczeka to szkło - raz trafiony panikuje i z reguły przegrywa swoje walki.

Nie widzę powodu aby Solis nie miałby z nimi wygrać, jeden po drugim. Gdy tylko będzie w formie to zleje obu, bo on jest po prostu Kubańskim bokserem - chyba każdy wie co to oznacza. To, że ktoś nie wygrał walki z kimś takim jak Witali nie jest od razu skreślony na całej linii, taki Adamek np. poszedł po ciosie po przegranej z Dawsonem i zdobył tytuł w cruiser, gdzie jak wiadomo potem był najlepszym cruiserem według magazynu The Ring.

Większość jak nie wszyscy poprzedni rywale braci to jedynie wypierdki, którzy po jednym "title-shot" nie mają nic do udowodnienia, a Solis się tym rożni, że stać go na wygrana w rewanżu - obojętnie który brat.

Trochę więcej wiary w jego talent i możliwości... ja uważam, że jest w stanie wygrać z każdym w obecnej wadze ciężkiej, ale musi być perfekcyjnie przygotowany.

Brzmię może jak zaślepiony fanatyk, ale bardzo odpowiada mi to jak Solis podchodzi do boksu - z jednej strony nienawidzi, a z drugiej ma ambicje.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 30-03-2011 15:01:43 
Witak zachował się jak cham!
 Autor komentarza: abrakadabrorr
Data: 30-03-2011 15:12:04 
"bo on jest po prostu Kubańskim bokserem" czyli dołączy do grona reszty wiecznych kubańskich prospektów?(nie wliczając Gamboy)
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 30-03-2011 15:13:39 
Tak na dobra sprawe chyba dzisiaj nikt nie jest w stanie powiedziec jak dobrym zawodnikiem jest Solis
Pokonal kilku sredniakow,ale jakiegos szalu nie bylo.To samo mozna powiedziec o Vitku.Od pojedynku z Arreola,jego przeciwnicy byli nijacy jak styl w jakim ich pokonywal
O walce z Solisem nie mowie,bo co mozna stwierdzic po jednej rundzie
 Autor komentarza: nik
Data: 30-03-2011 15:21:06 
Wiadomość została ocenzurowana, ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Użytkownik nik piszący z IP: 77.86.28.68 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

 Autor komentarza: DAB
Data: 30-03-2011 15:25:54 
Odlanier po prostu to zrób ja na ciebie postawię znów:)Przez lato nakradnę na działkach czereśni , sprzedam i tym razem się nie rozsyp
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 15:30:35 
To, że po pierwszej rundzie wniosków się nie wyciąga - to jest bezdyskusyjne.

Mnie z kolei cieszy co innego. Solis jest świetnym przykładem na to, że hasło "boks to tylko biznes" pada z ust głównie tych, którzy szukają usprawiedliwienia dla swoich bokserskich decyzji.

Pożyjemy - zobaczymy.
Nie ma co wróżyć z fusów.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 30-03-2011 15:33:22 
Hehe robi szum bo na Witku głupim gadaniem w mediach można sie dobrze wypromować :) tak jak Davidek wybił się na Kliczkach. Skoro Solisiątko ma wrócic dopiero za jakiś rok czeka nas kilka miesięcy ględzenia hehe
 Autor komentarza: DAB
Data: 30-03-2011 15:33:48 
Deter ty o fusach a ja się kawą oblałem:)
 Autor komentarza: horhe88
Data: 30-03-2011 15:38:39 
Solis zanim zacznie dreptać czyli za 8 miesięcy opierdalania i nie ruszania się całkiem prawdopodobne że osiągnie pułap 140 kg może i więcej, zanim zrzuci co najmniej te 20 kg i złapie jakąkolwiek kondycję może minąć kolejne pół roku kolejne 15 kg i szlifowanie formy na walkę mistrzowską będzie trwało kolejne pół roku i przy założeniu czterech warunków:
-będzie miał motywację do treningów
-po kontuzji oklepie ze dwóch zawodników
-Witek nie pójdzie na emeryturę albo nie bedzie miał zaplanowanych innych walk
- WBC dopuści go do walki o mistrzostwo.

To może się kiedyś ponownie spotka z Witalijem w ringu ale nie wcześniej niż za dwa lata. Co z mety brzmi jak SF.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 30-03-2011 15:38:44 
A ja akurat spojrzałem na prawą strone ekranu i widze zapowiedz walki PATRICKA Majewskiego. Ale czasów doczekalismy. Polskiego Olbrzyma przerobili Nam na Norewskiego wikinga a teraz Przemysława zamerykanizowali na Patricka.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 30-03-2011 15:42:15 
Solis: Po prostu przekonałem się, jak łatwo można pokonać Witalija. Jeśli nie nabawiłbym się kontuzji, to rozłożyłbym go. Z bokserskiego punktu widzenia jest zerem. Niespodzianką był dla mnie fakt, że Witalij był tak słaby.

Przeczytajcie to sobie i odpowiedzcie na pytanie czy ten facet jest normalny. Pomijajac doświadczenie i pokonanych przeciwników czyli dośc ważnych w boksie zawodowym rzeczy których Solis nie ma, to jeśli przegrywa w 1 rundzie (nawet przez kontuzję) nie można tak mówić.
Od dzisiaj uważam go za pozera gorszego od Haye.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 30-03-2011 15:42:25 
Autor komentarza: horhe88
Data: 30-03-2011 15:38:39
Solis zanim zacznie dreptać czyli za 8 miesięcy opierdalania i nie ruszania się całkiem prawdopodobne że osiągnie pułap 140 kg może i więcej, zanim zrzuci co najmniej te 20 kg i złapie jakąkolwiek kondycję może minąć kolejne pół roku kolejne 15 kg i szlifowanie formy na walkę mistrzowską będzie trwało kolejne pół roku i przy założeniu czterech warunków:
-będzie miał motywację do treningów
-po kontuzji oklepie ze dwóch zawodników
-Witek nie pójdzie na emeryturę albo nie bedzie miał zaplanowanych innych walk
- WBC dopuści go do walki o mistrzostwo.

To może się kiedyś ponownie spotka z Witalijem w ringu ale nie wcześniej niż za dwa lata. Co z mety brzmi jak SF.


Ja dodam że to jest minimum 8 miesiecy. Pod warunkiem ze nie wystąpią jakies komplikacje i tego typu opóźnienia. Jedyne co moze w tym czasie robic to PR własnej osoby co niniejszym czyni. Zawsze kiedys tam bedzie mógł powrocic w sztormie i chwale ze jest tym który domagał sie rewanżu z Kliczką no ale ten odszedł na emke... :)
 Autor komentarza: horhe88
Data: 30-03-2011 15:43:26 
Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 30-03-2011 15:38:44
A ja akurat spojrzałem na prawą strone ekranu i widze zapowiedz walki PATRICKA Majewskiego. Ale czasów doczekalismy. Polskiego Olbrzyma przerobili Nam na Norewskiego wikinga a teraz Przemysława zamerykanizowali na Patricka.

W sumie śmiesznie to wygląda ale amerykański anonser lub komentator sportowy wymawiający imię Przemysław to byłaby komedia, tak więc jak Majewski się zdecydował żeby walczyć w USA to niestety musi zagryźć zęby, a "Wiking" jak dla mnie to trochę dziwna ksywa i dobrze brzmiała taka jaka była poprzednio.
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 15:45:19 
DAB
Wybacz :)

Mam nadzieję, że Solis weźmie się za siebie i czarny scenariusz, który nakreślił horhe88 się nie sprawdzi. Ja - naiwny optymista - sądzę, że Solis w 2012 roku da świetną walkę z Vitkiem.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 30-03-2011 15:50:16 
Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 30-03-2011 15:42:15
Solis: Po prostu przekonałem się, jak łatwo można pokonać Witalija. Jeśli nie nabawiłbym się kontuzji, to rozłożyłbym go. Z bokserskiego punktu widzenia jest zerem. Niespodzianką był dla mnie fakt, że Witalij był tak słaby.

Przeczytajcie to sobie i odpowiedzcie na pytanie czy ten facet jest normalny. Pomijajac doświadczenie i pokonanych przeciwników czyli dośc ważnych w boksie zawodowym rzeczy których Solis nie ma, to jeśli przegrywa w 1 rundzie (nawet przez kontuzję) nie można tak mówić.
Od dzisiaj uważam go za pozera gorszego od Haye.


Ja sądze ze to moze być strategia słowna obrana przez tego "udacznego" promotora Solisowego. Odlanier jakby nie patrzeć nie jest bokserem super popularnym. Najblizszy rok ma wyjęty z życiorysu wiec pod wzgldem sportowym nie bedzie sie miał jak wykazać na łamach mediów. W takim przypadku kontrowersyjne gadki są lekiem na to by Odlanier nie wypadł z medialnego obiegu.
 Autor komentarza: PogromcaCiemnoty
Data: 30-03-2011 15:56:10 
nik,

Szczęki nie da się ulepszyć treningami. Władimir trafiony to Władimir zwierzyna, którą trzeba upolować w ciągu najbliższych chwil.

Co z tego, że nie przyjął mocnego ciosu od kilku lat. Taki McCall przyjął chyba najwięcej ze wszystkich i nigdy nie padł. Jak wiadomo McCall przyjąłby więcej od Władimira nawet dzisiaj i by nie padł, więc szczęka Władimira jest krucha - tyle w tym temacie.

Chyba nie myślisz, że Władimir miałby jakiekolwiek szanse gdyby przyjął co jego brat podczas walki z LL? Wybacz, ale nie przekonuje mnie gadanie jakiegoś buma, który jest sparringpartnerem firmy jaką jest K2. Myślisz, że mógłby powiedzieć, że Władimir ma kruchą szczękę? Wolne sobie...
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 30-03-2011 15:56:20 
No i jak tu nie uwielbiać Solisa?
To wielki bokser. Jakby nie przegrał, to by pewnie wygrał! Jasne jak słońce, a kto nie wierzy w jego "pomysł na walkę", ten jest głupek.
 Autor komentarza: xionc
Data: 30-03-2011 16:03:31 
ESB podal pare nazwisk, ktore moga pojawic sie w Prizefighterze.

Poza tymi, ktore juz znamy (Rahman, Sexton, Maddalone), sa tez trzy nowe: Holyfield, Tua, Toney.

Co do Holyfielda, to mysle, ze to pomylka, bo w tym samym dniu ma przeciez walke z Brianem Nielsenem. Natomiast udzial Tuy i Toneya bylby na pewno swietna sprawa. Wyobrazacie sobie ten sklad:

Johnson
Perez
Rogan
Airich
Hersisia
Tua
Toney
Rahman?

Ale bylaby walka!
 Autor komentarza: DAB
Data: 30-03-2011 16:05:14 
Deter
Spoko ale w czasie się to zgrało wylałem na siebie kawę zaglądam a ty o fusach:)Też jestem taki naiwny optymista co do Solisa i się tej wiary nie odczepię:)Niech się kuruje i myśli ,że mógł myśleć wcześniej taki talent ma grzech zmarnować
 Autor komentarza: MAVERICK
Data: 30-03-2011 16:33:27 
Z bokserskiego punktu widzenia to ty jestes zerem w zawodostwie poki co nic jeszcze nie osiagnales i nie osiagniesz poki beda braciaK2 boj estes za cienki na nich
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 30-03-2011 16:42:08 
@Maverick
Dokładnie. Solis ciska się, jak wsza na grzebieniu (sorry dla jego fanów). Ale w boksie jeszcze nie wygrywa się samą arogancją, przechwałkami i mieszaniem z błotem oponentów.
Solis nigdy nie dorośnie Kliczkom do pięt. W najlepszym razie będzie z niego jakiś gatekeeper.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 30-03-2011 16:52:24 
Taka prawda. Nawet przy 40-letnim Witaliju każdy bokser na ten moment bedzie underdogiem.
 Autor komentarza: mocuch
Data: 30-03-2011 16:55:59 
Ta walka nic mam nie udowodniła. Ja trakuję ją jak nieodbytą. Chociaż wolałbym aby się naprawę nie odbyła bo nie byłoby tego niedosytu po pięknej pierwszej rundzie.
 Autor komentarza: nik
Data: 30-03-2011 17:32:37 
''PogromcaCiemnoty Data: 30-03-2011 15:56:10
nik,

Szczęki nie da się ulepszyć treningami. Władimir trafiony to Władimir zwierzyna, którą trzeba upolować w ciągu najbliższych chwil.

Co z tego, że nie przyjął mocnego ciosu od kilku lat. Taki McCall przyjął chyba najwięcej ze wszystkich i nigdy nie padł. Jak wiadomo McCall przyjąłby więcej od Władimira nawet dzisiaj i by nie padł, więc szczęka Władimira jest krucha - tyle w tym temacie.

Chyba nie myślisz, że Władimir miałby jakiekolwiek szanse gdyby przyjął co jego brat podczas walki z LL? Wybacz, ale nie przekonuje mnie gadanie jakiegoś buma, który jest sparringpartnerem firmy jaką jest K2. Myślisz, że mógłby powiedzieć, że Władimir ma kruchą szczękę? Wolne sobie... ''
To ze ktos padal po ciosach to nie znaczy od razu ze ma krucha szczeke, jak dobrze sie trafi to kazdy moze pasc;
''Chyba nie myślisz, że Władimir miałby jakiekolwiek szanse gdyby przyjął co jego brat podczas walki z LL?''
To czysta demagogia, nikt teraz nie wie jka by sie zachowal Wlad po przyjeciu takich ciosow; Wlad padal, ale lata temu, teraz jest starszy i podejrzewam ze mocniejszy mentalnie, nie dalby sie od tak polozyc mocniejszym ciosem.
Co do Lewisa to przeszlosc, tak samo Tyson i inni, wiec tego sie nie dowiemy.
'' Jak wiadomo McCall przyjąłby więcej od Władimira nawet dzisiaj i by nie padł, więc szczęka Władimira jest krucha - tyle w tym temacie.''
Skad takie przekonanie, moim zdaniem by padl, jesli Haye mocno trafi Wlada i ten nie padnie to jego szczeka nie jest krucha, tyle w temacie.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 30-03-2011 17:51:07 
Opowieści o mocnym ciosie Haye'a i słabej szczęce Władymira należą od jakiegoś czasu do repertuaru tzw. urban legends.
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 17:54:45 
Wyjdzie na ring, machnie 3 razy lapami, Vit go zkontruje a ten wywracajac sie polamie caly i znow bedzie pierdolil ze Kliczko to cieniasy.
Ryj zamknij Swiniaku.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 30-03-2011 18:00:57 
@NoPainNoGain:
To bardzo prawdopodobny scenariusz.
Wit trafił Odlaniera dwa razy, w lewą skroń i prawą skroń. Jego pozornie od niechcenia wyrzucane ciosy mają swoją wagę, o czym świadczą zarówno przeciwnicy jak i sparringpartnerzy.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 30-03-2011 18:04:57 
No i wyszło, że Solis to świnia nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru.
"Z bokserskiego punktu widzenia jest zerem" - żaden uczciwy człowiek nie ma prawa tak powiedzieć o Witaliju, bo to jest kłamstwo. Oszust, tak jak Harrison, który wyszedł na ring tylko po kasę, śmie krytykować jednego z najlepszych bokserów w historii. Najpierw osiągnij w boksie 10% tego co Witalij Kliczko, a dopiero potem otwórz ryj, wieprzu.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 30-03-2011 18:07:11 
Nie jest tajemnicą że zbyt duża waga ma fatalny w skutkach wpływ na stawy kolanowe :( Solis za długo leżał do góry brzuchem na plaży w Miami. Kliczko natomiast "robią" formę cały czas tak jak i Adamek. Talent to 50% sukcesu w sporcie reszta to dyscyplina i praca.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 30-03-2011 18:26:23 
Solis stracił u mnie resztki sympatii (bo trochę mi go było szkoda z powodu kontuzji) po swej wypowiedzi.
Kliczków to może krytykować Tyson, Lewis, Holmes i inne ikony boksu zawodowego.
 Autor komentarza: endriu
Data: 30-03-2011 18:36:05 
To dobre wieści, wiedziałem ze to na niego zadziała motywacyjnie. Teraz go już nikt nie powstrzyma,
 Autor komentarza: endriu
Data: 30-03-2011 18:39:04 
Redakcja
Zaczynają się teksty typu "Ryj zamknij Swiniaku"
Ja tam dostałem ostrzeżenie za "łajzę" Więc jak to będzie!
 Autor komentarza: kibicfg
Data: 30-03-2011 18:42:33 
Nie wiem co wy widzicie w tym Solisie. Wiem ze byl doskonalym amatorem ale otatnio bylo wielu mistrzow swiata i olimpijskich ktorzy potem nic nie osiagneli w zawodostwie. Do walki z Kliczko mial jednego wmiare dobrego przeciwnika Austina ( juz wybokosowanego) z ktorym na dodatek strasznie sie meczyl. Wladek posadzil go w drugiej rundzie lewa reka. Niech nabierze doswiadczenia pokona kogos chociaz z pierwszej 10 i wtedy mysli o mistrzostwie. Albo niech da chociaz jedna dobra walke z dobrym przeciwnikiem.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 30-03-2011 18:42:35 
endriu!
Ja dostałem ostrzeżenie za słowo alfons.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 30-03-2011 18:46:31 
Taaaak, Solisa nic nie powstrzyma, nawet samoośmieszanie się.
 Autor komentarza: ojciecchrzestny
Data: 30-03-2011 19:05:30 
chetnie bym obejrzał rewanż...
 Autor komentarza: endriu
Data: 30-03-2011 19:19:10 
Faraon
Widzisz na Solisa można napisać nawet tak:

""No i wyszło, że Solis to świnia nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru.""

Zobaczymy czy będą ostrzeżenia

Z jednej strony bardzo szkoda ze pierwsza walka pozostawiła tyle niewiadomych, z drugiej znowu czekają nas następne emocje i tysiące komentów tutaj
W rewanż z Panem Vitalijem raczej nie wierzę, jego już do tej pory nie będzie a jeżeli już to nie da rewanżu Solisowi. Zresztą to już nie będzie miało sensu p. Kliczko do tego momentu nie będzie już prezentował odpowiednich predyspozycji do takiej walki. Na szczęście zostanie "lepszy" Władymir o ile nie przegra z Dawidem
Ja juz mam swojego faworyta
 Autor komentarza: bonkers
Data: 30-03-2011 19:24:06 
Tańczący z Kliczkami nie przestaje mnie zadziwiać...
 Autor komentarza: Faraon
Data: 30-03-2011 19:25:53 
No tak!
Też mi się wydaje ze niema sęsu.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 30-03-2011 19:27:31 
endriu ja też mam swojego faworyta i z pewnością sie domyślasz!?
 Autor komentarza: mocuch
Data: 30-03-2011 19:53:09 
endriu

CHCIAŁEŚ BILETY. Na Wojak Boxing Night


Autor komentarza: osalts
Data: 30-03-2011 16:26:56
kurde nie mogę jechać na galę SPRZEDAM 2 bilety - 12 sektor. Dwa bilety w cenie jednego, czyli za 50zł. 512696234kom.
 Autor komentarza: endriu
Data: 30-03-2011 20:25:02 
mocuch
Wiem dzięki
Chyba pojadę z byłym trenerem Krzyśka Głowackiego, jak wypali

Dzięki
 Autor komentarza: Michalek
Data: 30-03-2011 20:59:37 
Ah, jak ja uwielbiam tą krytykę Vitka, kocham ją. Mówicie że by dostał, że już niedługo nie będzie walczył, że jest cipą jak swój brat, Proponuje ich spalić na stosie !! Ale teraz panowie mega obiektywni powiedzcie mi kim jest Solis i co pokazał?! Koń by się uśmiał :D Ale NIE!! Solis przecież 2 RAZY (!!!!!) trafił Vita, no to już Mistrz 4ever. Dodatkowo obala cudy! Mówi Kliczko nie jest bogiem, można go trafić !!! TO JA GO STRĄCE Z OLIMPU woła, TO JA !! jak tylko wyleczę nóżkę...:(
 Autor komentarza: endriu
Data: 30-03-2011 21:14:44 
Solis trafił Vitolda czysto sześć razy w tym raz serią dwóch ciosów. Zanim zaczniesz pisać obejrzyj walkę, albo lepiej tego nie run bo nie masz zielonego pojęcia o boksie. Puki co to nikt tu "cipką" Vitka nie nazwał
 Autor komentarza: Michalek
Data: 30-03-2011 21:25:01 
HEHE ok sooory 6 RAZY, w tym jedna seria , A Viciu po tym wszystkim jeszcze stał(SZOK!!!!) Widzicie wszyscy prześmiewcy !!!! Może nie czas naszego starego Vitka skreślać ? Dać mu teraz ze dwie walki z kelnerami, żeby doszedł do siebie a później... kto wie może Wałujew ? albo nasz kochany goly? Z Solisem to już raczej do wali nie dojdzie... Pokazał przecież że dla VITKA JEST ZA DOBRY, w ogóle co to by była za walka ?!
 Autor komentarza: endriu
Data: 30-03-2011 21:30:54 
Wracaj na Onet
 Autor komentarza: Michalek
Data: 30-03-2011 21:32:30 
Ty no... Ale ustał to ?? Weź powiedz noo... nie oglądałem tej walki a ciekaw jestem... Liczony był VITEK ?
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 21:35:33 
Zdrowiej, zdrowiej...
7 miesięcy do powrotu na ring? Czyli wcześniej będzie mógł trenować (chociaż lekko)?
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 21:36:12 
Kazdy kto obraza ludzi takich jak K2 jest niewart szacunku.
Vitali i Wladimir to prawdziwi sportowcy, przy tej kasie ktora maja to 99% bokserow zacpalo by sie, lub skonczylo w pierdlu.
Wy wolicie spaslaka, ktory ma wyjebane na sport.

endriu

niezal sie juz bo to troszke zalosnie wyglada
"Prosze pani a On tez brzydko mowil"
 Autor komentarza: mocuch
Data: 30-03-2011 21:36:27 
Michalek
Przecież to nie była walka tylko runda rozpoznawcza i punktować należało by ją dla Solisa. Ale nagle Vitek zadał cios widmo (SZOK!!!) po którym Solis skręcił kolano (KOLEJNY SZOK!!!).

A tek serio to ani SOlisa ani Vitka nie powinniśmy oceniać po tym "pojedynku".

Tak jak pisałem wcześniej - TA WALKA SIĘ NIE ODBYŁA.
 Autor komentarza: Kopyto
Data: 30-03-2011 21:37:45 
endriu, faraon
Nie popłaczcie sie o te ostrzżeia.

Solis pokazał, że ma pusto w głowie. Po co ma tracić kibiców takimi wypowiedziami? Nawet jak ktoś nie lubi Vitalija a jest obiektywnym kibicem wie że nie jest zerem.
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 21:38:30 
nopainnogain
Nie ma co generalizować. Dla mnie K2 to również ikona.
 Autor komentarza: mocuch
Data: 30-03-2011 21:40:29 
Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 21:36:12
Kazdy kto obraza ludzi takich jak K2 jest niewart szacunku.
Vitali i Wladimir to prawdziwi sportowcy, przy tej kasie ktora maja to 99% bokserow zacpalo by sie, lub skonczylo w pierdlu.
Wy wolicie spaslaka, ktory ma wyjebane na sport.

endriu

niezal sie juz bo to troszke zalosnie wyglada
"Prosze pani a On tez brzydko mowil"

Żałosne są Twoje wypowiedzi. Jak widzę Twój nick to już niechce mi się dalej czytać.
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 21:41:40 
Kto w przyszlosci bedzie pamietal ciamajde Solisa??!!
K2 beda wspominac na rowni z Alim i innymi wielkimi, jesli beda wiedzieli kiedy zejsc ze sceny, nie jak RJJ
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 21:44:19 
nopainnogain
Nie mów chop :)

Myślę, że Solis za rok może wiele namieszać. 20 lat nie ma, ale wiele może zdziałać. Ale to tylko gdybanie dziś.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 30-03-2011 21:44:34 
Ale zgódźmy się przynajmniej w jednej sprawie: gdyby Solis nie przegrał, to by na pewno wygrał, a więc jest dużo lepszy od Witka.
 Autor komentarza: Michalek
Data: 30-03-2011 21:44:49 
Co do rewanżu TO JA BYM SIĘ NIE NASTAWIAŁ... oj nie. Nawet jak Solis będzie chciał zawalczyć sobie z bokserskim zerem ( mówi wprost, nie ma sie co oszukiwać, kto nie widzi ten ślepy) to ileż tam Vitek dostanie 10%? ... może 20% więcej mu Solis nie da... Ciężko się będzie dogadać. Poza tym po co komu taki pasek, po takiej miernocie ...

PS Wyraz twarzy Solisa + jego słowa dają mi pewien obraz o nim... niestety negatywny, nie umywa się do Kliczków(intelektualnie)
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 21:46:35 
Ygnac
Mógł być remis :)
 Autor komentarza: Michalek
Data: 30-03-2011 21:48:21 
Ygnac
RACJA Bo przecież Witek nie przegrał i nie wygrał, Zatem kto lepszy ? NO KTO ?
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 21:54:39 
Michalek

Zdaniem wiekszosci forumowiczow oczywiscie Solis byl duzo lepszy :)

Lenox z Rahmanem pierwsza walke tez wygral by gdyby nieprzegral itd...
:) :)
 Autor komentarza: endriu
Data: 30-03-2011 21:55:05 
"Po co ma tracić kibiców takimi wypowiedziami?"

A od kiedy Ty boks oglądasz ze dla Ciebie jest to dziwne Takie gadki to jest jeden z elementów boksu zawodowego, a Solis i tak jest skromny w tym elemencie

nopainnogain
Masz już rodzinę i dzieci, a w głowie dalej jesteś nastolatkiem. Nie tyczy sie to twojej ostatniej wypowiedzi tylko ogólnie

Wynik walki tez traktuje jako nie odbyty, a rundę wygraną przez Solisa
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 30-03-2011 21:55:14 
No mógł być remis... zdarzyło się nawet kiedyś, że obaj bokserzy nawzajem się jednocześnie znokautowali. Gdzieś to wisi na Youtube, o ile nie jest to jakiś żart :-)
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 30-03-2011 21:58:32 
@NoPainNoGain:
Solis był lepszy.
Widziałem jego minę, gdy się podnosił z desek: "Gdyby mnie kolano nie bolało, to tak bym ci przyp..., że byś wyleciał z ringu".
A to mówi samo za siebie.
 Autor komentarza: mocuch
Data: 30-03-2011 22:00:20 
Autor komentarza: Michalek
Data: 30-03-2011 21:48:21
Ygnac
RACJA Bo przecież Witek nie przegrał i nie wygrał, Zatem kto lepszy ? NO KTO ?

W tej rudzie był lepszy Solis. Ja punktowałbym ją 10 - 9 dla Kubańczyka.
 Autor komentarza: mocuch
Data: 30-03-2011 22:02:12 
Ale to nic nie znaczy w perspektywie 12 rund więc tak jak pisałem wcześniej - TA WALKA SIĘ NIE ODBYŁA.
 Autor komentarza: mocuch
Data: 30-03-2011 22:03:51 
Michalek
Prowokujesz :)
 Autor komentarza: Michalek
Data: 30-03-2011 22:05:35 
Ludzie to ja juz nie wiem... ODBYŁA SIĘ CZY NIE ??
 Autor komentarza: mocuch
Data: 30-03-2011 22:06:08 
NIE
 Autor komentarza: Michalek
Data: 30-03-2011 22:07:23 
mocuch
Nieee, chyba że przez przypadek, chciałem tylko w żartobliwy sposób uciąć te całe "gdybanie".
Dobranoc życzę.
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 22:07:29 
Ha...
Vitek ma szczęście do walk gdybankowych. Najpierw z Lewisem - mnóstwo opiniotwórczych przepychanek co by było, gdyby po 6. rundzie sędzia nie przerwał walki. Teraz z Solisem - mimo, iż rudna była jedna, to poziom gdybania podobny.

Oj Vitku, Vitku... nieładnie takie walki fundować kibicom :)
 Autor komentarza: mocuch
Data: 30-03-2011 22:11:09 
No ta też idę spać..

http://www.youtube.com/watch?v=XBDISFteXAU&feature=mfu_in_order&list=UL

DO SOBOTY !!!
 Autor komentarza: mocuch
Data: 30-03-2011 22:15:05 
Deter
Nie ma co porównywać. Vitek miał po tej walce z Lewisem ponad 60 szwów na twarzy. Ciężko to nazwać "przypadkową" kontuzją :)
 Autor komentarza: pyra90
Data: 30-03-2011 22:17:17 
Deter
Sędzia słusznie przerwał walkę z Vitka z Lennoxem ,co z tego że Ukrainiec prowadził na punkty jak Lewis zdemolował mu twarz .
Kliczko miał założonych kilkadziesiąt szwów po wojnie z Lewisem.
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 22:17:31 
mocuch
eee... nie porównuję kontuzji, ale to, że walka się zakończyła w niestandardowy sposób i pozostał niesmak :)
 Autor komentarza: endriu
Data: 30-03-2011 22:20:54 
Deter

Mam nadzieje że teraz nie będzie niedomówień, chyba ze tym razem Vitek ucieknie na emeryturę
 Autor komentarza: endriu
Data: 30-03-2011 22:22:06 
A potem będzie gadanie że Vito za stary
 Autor komentarza: mocuch
Data: 30-03-2011 22:22:20 
Deter
Pomiętam jak dziś, że pozostał niesmak. Oglądałem to na żywo i kibicowałem Vitkowi. Ale było TKO tak samo ja w przypadku walki Ismaiłow-Masternak. Po tej walce też miałem niedosyt chociaż kibicowałem Mateuszowi.
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 22:24:46 
Wracając do walki LL-VK, albo Vitek ma mało odporną skórę, albo bardzo odporną głowę. Bo to nie jest codzienne żeby tak zmasakrować twarz.
 Autor komentarza: endriu
Data: 30-03-2011 22:25:08 
Do niektórych nie dociera że juz jest stary, aż Solis się zdziwił ze Vitek aż taki cienki jest
 Autor komentarza: milek762
Data: 30-03-2011 22:36:37 
AJA MYŚLE ŻE SOLIS SKONCZYŁBY JAK JEGO ODAK GOMEZ KTÓY TEŻ WYGRAŁ 1 RUNDE A POTEM PRZEGAŁ SROMOTNIE PRZEZ tKO !!!
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 22:45:33 
endriu Data: 30-03-2011 22:25:08 Do niektórych nie dociera że juz jest stary, aż Solis się zdziwił ze Vitek aż taki cienki jest


Jak mozna pisac takie brednie, czlowieku wes sie ogarnij, Vit wygrywa w pierwszej rundzie nawet niezdazyl sie rozgac a wy pierdolicie wkolko to samo.
Ale z Lenoxem mimo kontuzji zasluzenie przegral, wez sie jeden z drugim pierdolinij w lepetyne.
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 22:46:09 
Solis a Gomez to jak porównanie Fiata 126p z Mercedesem S klasy :)
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 22:47:10 
Solis bredzi jeszce chyba w szoku jest a Wy w niego jak w boga wpatrzeni.Kim On kurwa jest w HW pytam??!!
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 22:49:26 
Sorki zapomnialem, 3 akcje przeprowadzil :)

Nierozumiesz jeden z drugim ze dlatego tak skonczyl bo zapomnial ze moze byc kontra.
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 22:51:12 
nopainnogain
Kim jest Solis? Nadzieją i potencjałem na przyszłość - o ile przegoni swoje lenistwo.
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 22:52:54 
Deter

Prosze Cie.
 Autor komentarza: pyra90
Data: 30-03-2011 22:54:05 
nopainnogain
Nie pisz głupot Solis skończył tak a nie inaczej przez kontuzje ,gdyby nie kolano kontynuował by walkę i była by mega ciekawa walka
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 30-03-2011 22:57:52 
@pyra90
Solis przesadza. Rzeczywiscie dobrze rozpoczął, trafił Vitka i wygrywał runde, ale jak chce być mistrzem, to nie może lecieć głową do przodu przy swoich atakach. Ewidentnie nadział się i zaliczył knockdown. Zagotowało się w główce do tego stopnia, że nie zapanował nad nogami. Ale i tak jestem zdania, że dał najlepszą rundę z Vitkiem od dawien dawna. Szanse Adamka rosną ;)
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 22:58:57 
Z Audlayem niech sie zmiezy a nie do Kliczki startuje.
 Autor komentarza: adam77
Data: 30-03-2011 23:00:12 
nopainnogain

wiedzialem ze sie geju z fotki pokazesz jak jest tylko temat solisa

a kim ty jestes zajebany cwelu ze obrazasz solis? szmato!!
zygac sie juz chce czytajac twoje posty pierdolny psychopato,idzi i wyliz dupe tym drewniakom


kliczki dwa drewna i tyle!!!

a ty idz robic swoje pedalskie zdjecia na fotce-pedal jebany!!!
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 23:00:37 
nopainnogain
Co Solisowi brakuje (prócz rzetelnego treningu), żeby był przyszłym dominatorem?
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 23:01:42 
Deter

A co On ma czego niema Adamek????
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 23:02:29 
Oczywiscie prucz nadwagi
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 23:03:53 
nopainnogain
Siłę ciosu, technikę, obronę, warunki fizyczne, doświadczenie w HW.
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 23:04:19 
Tomek w HW bije go na glowe.
 Autor komentarza: Deter
Data: 30-03-2011 23:04:52 
Mniejsza z tym - zmykam spać :)
Dobranocka wszystkim.
 Autor komentarza: nopainnogain
Data: 30-03-2011 23:05:46 
Deter

Chyba ktos pisze z twego nicka!

Albe Cie z kims pomylilem
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 30-03-2011 23:33:04 
Vitek nauczy jeszcze El Gordo moresu
Jak mozna Ukrainca nazywac bokserskim zerem????Przeciez najprawdopodobniej jest on jedynym zyjacem piesciarzem,znajacym sekretny cios,prawypolhak-polpodrudkowy-polprosty-cwierc lokiec,bity pod specjalnym 123 stopniowym katem uderzany w najczulapsze miejsce czlowika jakim jest 1mm odcinek ludzkiej czaszki pomiedzy skronia i czolem.Cios zadany w taki sposob i dokladnie ten punkt powoduje zerwanie wiezadel krzyzowych w kolanie!!!!
Vitek zna ten cios od Zdunka,ktory poznal go przebywajac na specjalnym szkoleniu na jakie wyslalo go stazi do klasztoru shaolin pod koniec lat 70
 Autor komentarza: krzysiek34
Data: 30-03-2011 23:41:19 
andrewsky
Twoja złośliwość jest dopradwy urocza. Nie wdawałem się tą dyskusję o bredzeniu Solisa ale na Twój post musze odpowiedzieć.
Ciekawe czy widziałeś jak Vitek sie uśmiechał gdy opowiadał o tym półsierpowym haku bitym z góry???
 Autor komentarza: Michalek
Data: 30-03-2011 23:41:20 
HA Ha ha...
 Autor komentarza: krzysiek34
Data: 30-03-2011 23:43:03 
andrewsky
A widzisz tą slodka minę Solisa na fotce powyżej?? Jest jeszcze bardziej uroczy od twojego postu))
 Autor komentarza: bonkers
Data: 30-03-2011 23:43:44 
Solis z Donerem (czy innym kebabem) złożyli oficjalny protest do WBC w sprawie ukraińskich praktyk magicznych
nawet na ważeniu widać że Vitalij się na niego niesportowo patrzy
ponadto zostały załączone zdjęcia jak w momencie upadnięcia Odlaniera
Władymir w narożniku wbija szpikę w pluszowego prosiaczka...
pozatym weźmy samo nazwisko Kliczko... pare liter zmienić i co wyjdzie? szatan!
 Autor komentarza: PogromcaCiemnoty
Data: 30-03-2011 23:45:40 
andrewsky,

wyczerpałeś temat :D
 Autor komentarza: bonkers
Data: 30-03-2011 23:46:13 
ludzie idźcie spać...
dobranoc
:D
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 30-03-2011 23:58:25 
krzysiek34
No wlasnie,przeciez Solis to sama slodycz.Jak tu go nie lubic,a tym bardziej bic
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 31-03-2011 00:01:48 
andrewsky,
czemu ty nie wierzysz wilkiemu Vitkowi, przeciez on wie ze to byl czysty nokaut, bity dokladnie tak jak to opisales, trenowany dlugo w gorach na odpwiedniej wysokosci! Przypomnij sobie co sie dzialo na tym forum zaraz po walce, ile to ch... dostal Solis ze sie ze...l, jak pisalem iz zaczal padac nie od tego "wibruajcego" ciosu to mnie chciano zlinczowac, to ze sie nie znam w ogole na boksie bylo prawie komplemntem. Dobry opis, dobrej nocy.
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 31-03-2011 00:06:39 
Gnoicie jednego i drugiego, a obaj to świetni bokserzy, różniący się jednak zupełnie stylem walki. Solis dostał bombę od Kliczki, padając połamał sobie kopytka, ale może jakby nie połamał, to by wstał i zjebał Kliczce, nie wiadomo. Nigdy się nie dowiemy. Ale żeby nazywać zerem jednego albo drugiego, to trzeba albo się nie znać na boksie, albo być chorym z nienawiści. Dobranoc.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 31-03-2011 00:08:39 
Ostatni, który idzie spać, niech wywietrzy pomieszczenie po smrodzie, jaki zostawił Adam77.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 31-03-2011 00:10:55 
Grzywa
Ja wierze Vitkowi....tak jak kazdemu politykowi
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 31-03-2011 00:11:40 
Dobranoc
 Autor komentarza: endriu
Data: 31-03-2011 07:11:10 
Deter
Solis a Gomez to jak porównanie Fiata 126p z Mercedesem S klasy :)


Nie kumam jak można myśleć inaczej:)
 Autor komentarza: endriu
Data: 31-03-2011 07:28:59 
andrewsky
Data: 30-03-2011 23:33:04

Dobre chyba fani Kliczki sa usatysfakcjonowani
 Autor komentarza: bartoss
Data: 31-03-2011 07:34:22 
Taka ciekawostka. Niektórzy twierdzą, że Lewis ośmieszył Vitalija a statystyka mówi co innego Vit ok.150 celnych o ile dobrze pamiętam zaś Lennox ok. 100. Wiadomo walka, słusznie przerwana bo kontuzja była bardzo poważna, ale do czasu odniesienia jej to Vit dominował.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.