ARREOLA OBIECUJE ZMIANY

Chris Arreola (30-2, 26 KO) kolejny pojedynek stoczy 14 maja, a jego rywalem na dystansie dziesięciu rund będzie Nagy Aguilera (16-5, 11 KO). "Koszmar" wziął udział w konferencji prasowej promującej tę potyczkę, a podczas niej mówił między innymi o zmianach jakich doszło w ostatnim czasie w jego życiu.

- Teraz wszystko wygląda dużo lepiej. Podstawowa zmiana w porównaniu z przeszłością to fakt, że po ostatniej walce nie wróciłem do nawyków i trybu życia jaki prowadziłem wcześniej. Teraz jestem bardziej zaangażowany oraz skupiony na tym co robię i bez żadnych zakłóceń mogę trenować pomiędzy występami w domu. Wszystko zmieniło się w grudniu, gdy zdałem sobie sprawę, że rok 2009 i 2010 był dla mnie beznadziejny. Co najgorsze, to była tylko moja wina. Zadałem sobie pytanie, czego ja tak naprawdę chcę i już nie tyję po dziesięć kilogramów pomiędzy pojedynkami. Żarty się skończyły - powiedział Arreola, który wciąż jest wysoko notowany przez światowe federacje (WBC #3, WBA #15, IBF #5, WBO #12).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: abrakadabrorr
Data: 30-03-2011 08:15:22 
U wierze jak zobaczę.
 Autor komentarza: Ned
Data: 30-03-2011 10:46:48 
Bardzo lubię Krzyśka i cieszę się, że otrzeźwiał. Oby była to stała zmiana. Niech schudnie, osiągnie życiową formę, w międzyczasie niech Adamek zdobędzie pas i obroni go z drugim Kliczko, a potem rewanżyk z nowym Arreolą ;)
 Autor komentarza: kartofelek
Data: 30-03-2011 13:48:30 
poszukajcie zdjęć z tej konferencji
Arreola wyglada bardzo dobrze!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.