MOREL MA NADZIEJĘ NA WALKĘ Z NONITO

Eric Morel (43-2, 21 KO) stoczył już niemal 80 rund sparingowych, przygotowując się do rewanżowej walki z Martinem Castillo (35-4, 18 KO). Już 1 kwietnia 35-letni Portorykańczyk będzie mógł powetować sobie zdecydowaną porażkę sprzed sześciu lat.

- Po tej walce chcemy Donaire. Teraz, gdy Nonito jest w Golden Boy Promotions, Oscar powinien załatwić nam ten pojedynek - powiedział Cyril Morel, ojciec Erica. - Jeżeli się nie uda, interesują nas pojedynki z wszystkimi innymi mistrzami. Wokół Nonito jest teraz mnóstwo zamieszania. Jesteśmy przekonani, że Eric wygra. On boksuje, jakby miał  teraz 25 lat. Jest bardzo mocny.

34-letni Castillo w ostatnich występach prezentuje się kiepsko. Trzy lata temu Fernando Montiel znokautował go w czwartej rundzie, a w powrotej walce z przeciętnym Alfredo Montano, Martin dał się rzucić na deski już w pierwszej odsłonie. Chwilę później role się odwróciły i Castillo wygrał po ciosie na korpus jeszcze przed gongiem kończącym to starcie, ale były mistrz nie mógł być z siebie zadowolony. Meksykanin wygrał przez dyskwalifikację następny pojedynek, lecz w ubiegłym roku został znokautowany przez Jorge Arce w pierwszej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.