SYLVESTER vs GEALE 7 MAJA

Mistrz IBF w kategorii średniej, Sebastian Sylvester (34-3-1, 16 KO), 7 maja stanie do czwartej obrony tytułu. Rywalem "Hurrikana" będzie Daniel Geale (24-1, 15 KO), który w październiku znokautował bardzo solidnego Romana Karmazina. Warto przypomnieć, że Rosjanin zremisował z niemieckim championem kilka miesięcy wcześniej. Pojedynek odbędzie w Neubrandenburgu.

Swą jedyną porażkę 30-letni Australijczyk zanotował w maju 2009 roku, kiedy to minimalnie przegrał z Anthonym Mundine w walce o pas IBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 21-03-2011 18:14:37 
Geale z Mundine przegrał, powiedziałbym, dość kontrowersyjnie. Myślę, że w tej chwili jest zdecydowanie lepszy, niż 2 lata temu i, jeśli znów sędziowie nie pomogą Sylvestrowi, pasek powinien trafić do Australii.

w zasadzie, to Australijczyk powinien go bronić (zdobył go na Karmazinie, którego oszukano w Niemczech), a walka powinna odbyć się na jego terenie, ale wałki Niemców nie mieszczą się w głowie:)
 Autor komentarza: Lebowski
Data: 21-03-2011 19:15:58 
@Maynard

Heh fajna analiza i chociaż życzeniowa to słuszna.

Idąc tym tropem warto zastanowić się kogo teraz wybiorą na przeciwnika dla Ramireza, skoro Fragomeni ma kontuzję? (ale może to już zbyt 'ciężarna' waga dla Ciebie ?)

pzdr
 Autor komentarza: Hammer5
Data: 21-03-2011 19:28:49 
Tak to niestety bywa, gdy się walczy w Niemczech. Trzeba znokautować pupilka. Niemcy tak dymają bokserów "nie niemieckich", że chłopaki mogliby w tyłkach kontrabandę szmuglować.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.