VIDEO: KAMIL ŁASZCZYK W GLOBAL BOXING GYM

Kamil Łaszczyk (1-0, 1 KO) - sześciokrotny amatorski mistrz Polski, brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy zadebiutował w piątek 4. marca na zawodowym ringu, pokonując przed czasem w drugiej rundzie Amerykanina Emila Brooksa. Podopieczny Fundacji Global Boxing po niezwykle efektownym zwycięstwie nie ma czasu na odpoczynek. W Global Boxing Gym w North Bergen, NJ Kamil przygotowuje się do kolejnej walki, której data potwierdzona będzie w ciągu najbliższych kilku dni.

- Cieszę się ze zwycięstwa nad Brooks'em, mam nadzieję, że następną walkę uda mi się zakończyć również przed czasem - mówi młody pięściarz - W tym momencie skupiam się tylko na treningach. Dużo sparuję z doświadczonymi zawodnikami i wiem, że jestem w dobrej formie. Przed kolejną walką chcę być bardziej skoncentrowany i pokazać bardziej techniczny boks - więcej przepuszczeń, zwodów i ciosów na korpus. Jestem gotowy, czekam tylko na ostateczna datę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jackass
Data: 15-03-2011 09:58:47 
Fajnie ze się promuje Kamila ale video naprawdę słabe Oo
 Autor komentarza: fcb2005
Data: 15-03-2011 11:21:41 
a mi sie bardzo podoba filmik :D
 Autor komentarza: ARAS123
Data: 15-03-2011 15:39:21 
No fajne video i fajnie że go promują w ten sposób :) Ma chłopak szczęście że jest tam gdzie jest teraz naprawdę, ale oczywiście ma też i umiejętności które teraz na pewno będzie bardzo mocno rozwijał, w takich warunkach. Cały Global Boxing Gym jest po po prostu wypasiony :D Czemu u nas niema takich fajnych Gymów :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.