FRAGMENTY WALKI KOŁODZIEJ-CORA

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 06-03-2011 19:53:55 
Za przeproszeniem rzygać mi się chciało, jak słyszałem tego Łapina: "lewy prosty na górę, prawy prosty na dół" bez kitu. Ja nie wiem, czy niby taki dobry trener nie wie do czego służą podbródki? Przecież aż się prosiło, żeby Core skontrować podbródkowym, skoro schodził z głową tak nisko za każdym razem. Ale gdzie tam. Przecież było wyraźnie widać, że Kołodziej nie ma pomysłu na Core, a ten w kółko to samo... z reszta wszystkim swoim bulitom tak gadał.. "lewy prosty na góre, prawy prosty na dół"... żenada.
 Autor komentarza: GoodStance
Data: 06-03-2011 21:17:47 
Cóż rzadko chce mi się pisać tak szeroko jak wszyscy koledzy na tym forum ale po tej smutnej walce czuję, że muszę. Styl kołodzieja to styl spod znaku jestem wysoki i to determinuje jak kołodziej walczy. Jego styl to styl typowo sparingowy.1 Zarzut pierwszy lewy prosty-w drodze sparingów kolega kołodziej wykształcił styl który nazwałbym " mam dłuuuugą lewą rękę i słuzy mi ona do oganiania się od ciosów, nie umiem za to ani nim uderzyć i ani prowadzić walki".2 Do utrzymania przeciwnika w dystansie słuzy mi uciekanie na nogach bo mój lewy prosty nie nadaje się do zatrzymania kogokolwiek(patrz punkt wyżej) 3 Jedyne co mam do zaoferowania to prawy prosty, jak on nie zadziała to po jego przejściu jestem bezradny bo nie umiem boksować. 4 Nie zadaję za wiele ciosów bo zagraża mi to, że przejdziesz moją lewą ręke która służy do oganiania się, a jeśli przypadkiem nie trafię prawą to juz jestem bezradny bo...nie umiem boksować i się bronić.3 Ciosy podbródkowe są mi niedostępne bo umiem tylko walczyć z pozycji wieżowca. 4 Nie zadaję kombinacji bo nie potrafię walczyć stojąc w pozycji frontalnej. 5 Nie wdaję się w rzadną bitkę bo jedyną obroną jaką znam jest oganianie się lewą ręką więc w każdej innej sytuacji pięsciarskiej jestem bezradny.6 Gdy nie stosuje swojego stylu nic już wiecej nie pokażę. Ps Waga cięzka-hahaha koleś ginie gdy nie będzie głowę wyższy od przeciwnika. Ps pozdówki dla rafała, ps jechanie na łapina jest bezsensowne, jak widać koles każdego kogo dostał w ręce potrafił wprowadzić na wyżny jego możliwośi. Kołodziej jest tego najlepszym przkładem. Popatrzcie koledzy na walkę i jego "styl" ze szczególnym uwzględnieniem użycia lewj ręki i napiszcie proszę czy piszę bzdury. Jestem otwarty na krytykę i ciekawy czy ktoś tą walkę(czyt.farsę) widzi podobnie.
 Autor komentarza: manitou77
Data: 06-03-2011 23:14:14 
Kolodziej ma przede wszystkim zla koordynacje ruchowa,strasznie sztywno i nisko stoi na nogach i przez to tez czesto obniza swoja pozycje a przeciez wlasnie jego najwiekszym atutem jest wzrost,wiec sam sobie wyklucza ten atut.Czasem mi sie wydaje,ze on przede wszystkim walczy tak,aby nie dostac a nie tak,zeby pokonac przeciwnika.Wedlug mnie On raczej nigdy nie zostanie mistrzem zadnej powaznej federacji.Obym sie mylil.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.