SZYNKIEWICZ ZAWODOWCEM NA WYSPACH?

Niespełna 23-letni Daniel Szynkiewicz, wychowanek Walki Zabrze, jeszcze 5-6 lat temu uważany był za jednego z najlepszych pięściarzy młodego pokolenia w Polsce. Był m.in. mistrzem Polski juniorów (2006 r.) oraz reprezentował biało-czerwone barwy w mistrzostwach Europy juniorów, mistrzostwach świata i Europy kadetów oraz mistrzostwach Unii Europejskiej juniorów.

Później zawiesił jednak swoją karierę amatorską i słuch o nim zaginął. Odnalazł się przed weekendem w programie jednej z sobotnich, brytyjskich, prowincjonalnych gal boksu zawodowego, w której miał skrzyżować rękawice z miejscowym pięściarzem, Angelo Crowe (0-2, 0 KO). Do zawodowego debiutu Daniela jednakże nie doszło z nieznanych powodów... Dziwi jedynie kategoria wagowa, w jakiej miał wystąpić (półciężka), gdyż jako amator po raz ostatni rywalizował w limicie 60-64 kg.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Srogi
Data: 23-02-2011 15:36:31 
Z wagi lekkiej do półciężkiej? Wow!
 Autor komentarza: moneymayweather
Data: 23-02-2011 15:43:12 
i co dalej?? wiadomo cos??
 Autor komentarza: bamoakey
Data: 23-02-2011 17:39:50 
Z tego co wiem to ,,Szyna" nie przeszedl badan a co do prowincjonalnych gal w jakich mial wystepowac... To jakos nikt z redakcj nie wspomni jak np. Grzegorz Proksa walczy na takich samych Prowincjonalnych galach! Pozd. dla jednostronnej redakcj...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.