GRAND PRIX PZB W BIAŁYMSTOKU

W Białymstoku wystartował wczoraj Turniej o Grand Prix PZB, którego finały zostaną rozegrane jutro. Turniej zapowiada się niezwykle interesująco. Jak mówi Stanisław Wąsowski – znany szkoleniowiec białostockiego „Hetmana” i przedstawiciel Organizatora – zawody te cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Dość powiedzieć, że mamy już 112 zgłoszonych zawodników z 35 klubów, reprezentujących barwy wszystkich Okręgów.

Tak duże zainteresowanie turniejem jest z pewnością powodem do zadowolenia dla Wydziału Wyszkolenia. Daje bowiem szansę na przegląd aktualnego stanu poziomu startowego zawodników, zarówno jeżeli chodzi o czołówkę, jak i o bezpośrednie zaplecze.
- Jest to niezwykle istotne, szczególnie w tym sezonie, który zadecyduje o możliwości ubiegania się polskich zawodników o olimpijskie laury – mówi V-ce Prezes PZB ds. Wyszkolenia Zdzisław Nowak. – Wiadomo bowiem, że tegoroczną kwalifikacją do londyńskich Igrzysk dla mężczyzn będą Mistrzostwa Świata.
Warto jednak zwrócić uwagę, że tak duża ilość startujących zmusza Organizatorów do intensyfikacji działań gwarantujących sprawne przeprowadzenie turnieju. Stąd apel Organizatorów do uczestników białostockiego Grand Prix PZB – związany z koniecznością wprowadzenia pewnych przesunięć czasowych do Programu Turnieju – aby dotarli oni do miejsca zawodów możliwie jak najwcześniej (HOTEL TURKUS, Białystok, ul. Jana Pawła II 54).

PZB wyraża przy tej okazji przekonanie, że białostocki Hetman, który w przeszłości wielokrotnie był organizatorem ważnych wydarzeń pięściarskich w Polsce i tym razem przeprowadzi ten turniej na najwyższym poziomie.
Turniej rozegrany zostanie w I LO w Białymstoku, ul. Brukowa 2.

PROGRAM TURNIEJU

04.02.2011 (PIĄTEK)
Przyjazd Ekip – według KOMUNIKATU ORGANIZACYJNEGO DO GODZ. 14.00
Waga i badanie lekarskie w HOTELU TURKUS, Białystok, ul. Jana Pawła II 54 - według KOMUNIKATU ORGANIZACYJNEGO 14.00-16.00. WAGA BĘDZIE JEDNAK CZYNNA JUŻ OD GODZ. 13.00. OD TEGO CZASU BĘDZIE TAKŻE MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA BADAŃ
Konferencja Techniczna i losowanie - według KOMUNIKATU ORGANIZACYJNEGO 17.00. KONFERENCJA PRZEPROWADZONA ZOSTANIE ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU WAGI I BADANIA ORAZ PO PRZYGOTOWANIU DOKUMENTACJI.
Walki eliminacyjne - według KOMUNIKATU ORGANIZACYJNEGO – 19.00. ORGANIZATORZY PLANUJĄ JEDNAK ROZPOCZĘCIE WALK ĆWIERĆFINAŁOWYCH WCZEŚNIEJ (18.00 lub 17.00 – zależnie od zakończenia Konferencji i przygotowania dokumentacji turniejowej)

05.02.2011r. (SOBOTA)
8.00-9.00 – badanie lekarskie i waga
16.00 – oficjalne otwarcie Turnieju i walki półfinałowe.

06.02.2011r. (NIEDZIELA)
7.00-8.00 – badanie lekarskie i waga
11.00 – walki finałowe dekoracja zwycięzców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MaxiKing
Data: 05-02-2011 13:51:53 
Sporo zawodników-miejmy nadzieje że tak będzie na każdym GP.Szkoda że nie ma transmisji u was jak z GP w Elblągu.Macie juz może wyniki ćwierćfinałów?
 Autor komentarza: BokserKamil
Data: 05-02-2011 14:12:58 
Ja też czekam na szczegółowe relacje z GP, tam w redakcji nie śpijcie i nie balujcie tylko już szykujcie nowe artykuły hehe :))
 Autor komentarza: MaxiKing
Data: 05-02-2011 15:31:16 
Widzę że poza mną jest jeszcze jakiś zagorzały fan boksu amatorskiego:)
Ja czekam najbardziej na start Elitarnej Ligi pod patronatem bokser.org liczę że będzie to nowa jakość w polskim boksie amatorskim.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.