GARCIA: BRANDON RIOS POKONAŁBY KHANA

Kreowany na kolejną gwiazdę zawodowego boksu Brandon Rios (26-0-1, 19 KO) już 26 lutego stanie przed pierwszą szansą wywalczenia tytułu mistrza świata. Rywalem 24-letniego pięściarza będzie champion federacji WBA - Miguel Acosta (28-3-2, 22 KO).

Choć Rios bynajmniej nie jest murowanym faworytem tej potyczki, to wraz z trenerem Robertem Garcią już planuje kolejne kroki. Pierwszym z nich jest pojedynek unifikacyjny z mistrzem WBC - Humberto Soto (54-7-2, 32 KO), jeśli ten zachowa pas w rewanżowej walce z Urbano Antillonem (28-2, 20 KO).

Następny na liście "Bam Bama" jest champion WBA w kategorii junior półśredniej - Amir Khan (24-1, 17 KO), który w opinii jego trenera idealnie pasowałby Riosowi.

- Chętnie zobaczyłbym Brandona w walce ze zwycięzcą starcia Soto-Antillon. Potem, jeśli Marquez nie byłby zainteresowany pojedynkiem o miano króla tej dywizji, Rios podbije kolejną kategorię. Najlepiej, gdyby najpierw zmierzył się z Amirem Khanem, bo on jest łatwy do pokonania. To świetny pięściarz i wielki mistrz, ale Brandon ma perfekcyjny styl, by go pokonać - powiedział Garcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: weentM
Data: 19-01-2011 20:52:28 
nie znam typa
teraz kazdy pokona Pacquiao i Khana,oby z nimi zawalczyc i kasy natluc.
 Autor komentarza: nik
Data: 20-01-2011 08:55:08 
To lepiej poznaj, swietny zawodnik, moim zdaniem wygra te walke.
 Autor komentarza: Fexo5
Data: 20-01-2011 15:30:59 
Fakt ten Rios to dobry zawodnik i ma potencjał ale strasznie wkurwia mnie swoją osobą. Co chwila podczas kręcenia 24/7 Pacquio vs Margarito rzucał wyzwiskami w strunę Pacmana i do tego jeszcze wspólnie z Margarito wyśmiewanie się z choroby Roacha. Nie trafię tego gościa i chciałbym aby Marquez z nim zawalczył i pokazał mu jego miejsce w szeregu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.