TEAM McCLOSKEY ODRZUCA OFERTĘ KHANA

Wygląda na to, że z grona potencjalnych rywali Amira Khana (24-1, 17 KO) ostatecznie wypadł Paul McCloskey (22-0, 12 KO). Barry Hearn, promotor McCloskeya, twierdzi, że warunki jakie zaproponował obóz mistrza WBA były nie do przyjęcia. Hearn nie zdradził kwoty, ale oświadczył, że żaden szanujący się pięściarz nie wyszedłby do ringu przy tak żenująco niskim wynagrodzeniu.

- To był jakiś żart. Nie pozwolę mojemu pięściarzowi walczyć za takie pieniądze. Podali swoją ofertę, my odmówiliśmy i negocjacje upadły. Nie będziemy za nimi biegać. Jeśli wrócą do nas, proponując rozsądną kwotę, wznowimy rozmowy - powiedział Hearn.

- Obecna oferta nas nie interesuje. Paul ma lepszy bilans walk od Khana. Jest niepokonany i nikt go nigdy nie znokautował. Nikt nie dał mu nic za darmo, ciężką pracą zasłużył sobie na dobrze opłacalne walki Szczerze mówiąc nie wiem kto zgodzi się na ofertę Khana. Victor Ortiz nigdy w życiu nie wyjdzie do ringu za takie pieniądze. Nie sądzę, by jakikolwiek szanujący się bokser mógł stoczyć walkę za takie wynagrodzenie - uważa promotor McCloskeya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Tim
Data: 19-01-2011 08:26:28 
Bardzo dobrze mówi ten cały Barry, trzeba się szanować nawet jeżeli jest się totalnym wackiem to zawsze trzeba znać swoją cenę a ten cały Khan myśli, że już jest taką legendą jak Floyd cz Manny, że swoim rywalą może rzucać ochłapy a sam będzie zgarniał miliony.
Chyba już zapomniał jakie dwie piguły w ciągu 30 sekund dostał od Prescott'a aż miło się patrzy.

Z zapartym tchem czekam na kolejny news redakcji o tym, że Mayweather jest na celowniku Khana i zamierza z nim walczyć w przeciągu 12-15 miesięcy.
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 19-01-2011 13:48:36 
^Mysle, ze to powinien byc jego ringowy przydomek: Amir 'Za 12-15 miesiecy gotowy do walki z Mayweatherem' Khan
 Autor komentarza: Klimek
Data: 19-01-2011 15:25:35 
Khan powinien wziąść rewanż z Prescottem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.