HRIUNOW CZEKA NA DECYZJĘ WBO

Wladimir Hriunow poinformował, że dalsza droga kariery Denisa Lebiediewa (21-1, 16 KO) jest uzależniona od decyzji organizacji WBO. Obóz Rosjanina złożył protest do organizacji w związku z kontrowersyjnym werdyktem sędziowskim w walce z Marco Huckiem (31-1, 23 KO).

- Ostateczna decyzję WBO podejmie w przyszłym tygodniu. W zależności od tego co zarządzi federacja, podejmiemy decyzje o starcie w turnieju Super Six bądź Super Four w kategorii cruiser. Przy tej okazji chciałbym poinformować, że wciąż dostajemy listy ze wsparciem od przeróżnych ludzi, ze wszystkich stron świata, bardzo za to serdecznie dziękuję. Dzisiaj dla przykładu, przyszedł list z Indii, od 16-letniego chłopca. Przy okazji wysłał nam kasetę video ze swoją walką, z lista pytań co mam poprawić w swoim rzemiośle, aby w przyszłości stać się zawodowcem - powiedział Hriunow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 16-01-2011 22:05:18 
a do Hucka napisali mały Hans i Helmut jacy sa z niego dumni...
 Autor komentarza: rogal
Data: 16-01-2011 22:18:38 
Dla mnie Lebiediew (22-0, 16 KO) jest bohaterem, który rozmontował Hucka.

Perfidnie oszukany przez gang Sauerlanda.

Każdy normalny człowiek widział wygraną doskonałego Rosjanina.


Wspaniały sportowiec, świetnie poukładany psychicznie i taktycznie w ringu, jestem jego wielkim fanem.

Najlepszy dziś cruiser na świecie - chociaż to na 100% wiedziałbym po jego walce z Cunninghamem i Diablo.


Oby mu się wiodło.

pozdrawiam
 Autor komentarza: Kronk
Data: 16-01-2011 22:18:57 
Jak by kibice zaczęli bojkotować te gale Sauerlanda to może imperium tego starszego pana by się rozpadło ale kibicom po drugiej stronie Odry widocznie to odpowiada.Z jednej strony staram się to zrozumieć bo jest jednak show,blichtr i gwiazdy boksu są zapraszane pamiętam jak na walkę Valuev vs Ruiz tą pierwszą zaprosili do Berlina samego Alego co świadczy o wysokiej randze tych gal jednak trzeba pamiętać że mimo tego wszystkiego kibice na całym świecie są zniesmaczeni poziomem sędziowania oraz wulgarnej promocji zawodników tej stajni.Liczę że kiedyś to się zmieni aczkolwiek szanse ku temu są nikłe i mgliste Sauerlandy się mocno się trzymają!
 Autor komentarza: kartofelek
Data: 16-01-2011 22:55:05 
Lebiediew jest sam sobie winien
mial dużo pary żeby docisnąc Hucka to sie cackał i myslał ze w Niemczech
to tak łatwo sie na punkty wygrywa
nastepnym razem bedzie szedł na całosc

ad Sauerland
sedziowanie sedziowaniem, promocje promocjami ale to co wydarzyło sie
w walce Hernandez-Ismaiłow to do dzis mnie zadziwia jak na takim poziomie (tv, kasa, stawka) mozna taką fuszerkę odpierdzielac
 Autor komentarza: horhe88
Data: 17-01-2011 00:19:52 
Lebedev nie docisnął Hucka w ostatnich rundach bo myślał że go nie przkręcą na punkty, a myślał tak dlatego że podpisał odpowiednią dla Sauerlandów umowę, ale ta umowa musiała mieć jakiś kruczek którego się Lebedev nie dopatrzył i został wyhujany. Heyowi przekazali mistrzostwo bo musieli ze wzgledu na kontuzję Wałka a Sauerlandowi widocznie bardziej opłacało się pozostawić przy pasku Hucka niż zamienić go na Lebedeva.
 Autor komentarza: heinz
Data: 17-01-2011 16:56:55 
Do przemyślenia: Jak dla mnie powinno się pisać Chriunow lub Khrunov (Khriunov). Zdecydowanie nie przez samo H, gdyz tak zapisane nazwiska Rosjanie czytaja przez G (czyli np. Gitler Adolf). Jeśli Chriunow to Władymir a nie Wladimir. Jak juz spolszczamy nazwisko to i imię też. Itd.

Mało istotne, ale można się odrobiną sznytu poróżnić od konkurencji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.