BERTO: NIE MAM POWODÓW BY OBAWIAĆ SIĘ CINTRONA

Parę dni temu były mistrz wagi półśredniej Kermit Cintron (32-3-1, 28 KO) rzucił wyzwanie aktualnemu mistrzowi WBC Andre Berto (27-0, 21 KO), zarzucając mu przy tym, że dobiera sobie słabych przeciwników. Cintrona zirytowało to, że Berto 16 kwietnia prawdopodobnie zmierzy się z "super lekkim" Victorem Ortizem (28-2-2, 22 KO). Na odpowiedź mistrza nie trzeba było długo czekać.

- Nie mam powodu by obawiać się Cintrona. On nie zrobił nic tak wielkiego, żebym musiał się go bać. Każdy wie, że to byłaby dobra walka, jednak on tylko szczeka. Jesteśmy w tej samej stajni, ja idę do przodu, a on stoi w miejscu. Moim zdaniem, on chce, aby znów o nim mówiono, a najprościej to zrobić wyzywając ludzi do walki. Kermit dobrze wie, że nie jest w stanie ze mną konkurować. Tak jak mówię, on jest sfrustrowany tym, że ja idę do przodu, a on stoi w miejscu. Mimo wszystko, życzę mu wszystkiego dobrego - powiedział Berto.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 16-01-2011 21:46:35 
no to czemu go unikasz? Przecierz to takie proste, on tego pojedynku chce Ty sie go nie boisz, obaj jestescie rozpoznawalnie w rownym stopniu. Zamiast z Ortizem walka z Cintronem, bardziej niebezpiecznym i doswiadczonym. Gadanie jest cheap, czyny maja znaczenie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.