STURM PRZYWOŁUJE WALKĘ HAGLER-HEARNS

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa przed zaplanowaną na 19 lutego walką mistrza świata WBA kategorii średniej Felixa Sturma (34-2-1, 14 KO) z Ronaldem Hearnsem (26-1, 20 KO). Do pojedynku dojdzie w Porsche Arena, w niemieckim Stuttgarcie.

- Wszystkim wiadomo, że Marvin Hagler jest moim bokserskim idolem. Walka pomiędzy Haglerem i ojcem Ronalda - Thomasem, była bardzo brutalną wojną, jedna z najlepszych walk w historii boksu. Wtedy Hagler zniszczył Hearnsa, a ja zrobię to samo, z jego synem. Ronald będzie na nasz pojedynek maksymalnie zmotywowany i przygotowany, dlatego ja również muszę wyjść do ringu skupiony. Pokażemy wspaniały boks, nie mogę się doczekać tej walki, kibice w Stuttgarcie są wspaniali - powiedział mistrz świata.

- Felix Sturm miał bardzo długo przerwę od boksu. Przyjadę do Niemiec aby wygrać. nie mogę się doczekać tej walki, z której wrócę do Ameryki jako mistrz świata - odpowiedział Hearns.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mma
Data: 14-01-2011 16:05:38 
Walkę Haglera z Hearnsem widziałem chyba najwięcej razy w życiu. Co chcesz kogoś przekonac do boksu, to jest w żelaznym repertuarze.
Głównie z racji czasu jej trwania :)
Z tego też powodu, nieśmiało przyznam, nie uważam jej za jedną z najlepszych w historii. Krótka bijatyka, w której znakomici bokserzy odpuścili sobie sztukę bokserską na rzecz łomotu. Tego jest pełno w walkach o mniejszym kalibrze.
Zajebista jatka, owszem. Wyjątkowo brutalna. Pełna dramatyzmu pomimo czasu trwania. Bardzo sławna.

Oglądam ją chętnie.

A Sturm w roli któregokolwiek z tamtych dwóch? Szczerze wątpię. Za bardzo jest bokserem.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 14-01-2011 16:35:54 
Wczuwając się w rolę Haglera, Sturm powinien się dać ogolić na łysą pałę i wypastować na czarno pastą do butów.
 Autor komentarza: holy
Data: 14-01-2011 19:16:59 
mma - popieram szczegolnie chaotyczny byl hearns; nigdy nie zachwycila mnie ta walka
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.