BERTO vs ORTIZ NA HORYZONCIE

Coraz większe kłopoty ma Victor Ortiz (28-2-2, 22 KO) z utrzymaniem limitu kategorii junior półśredniej, dlatego natychmiast pojawiła się wstępna oferta jego potyczki z championem federacji WBC dywizji półśredniej, Andre Berto (27-0, 21 KO)). Reprezentujący interesy obu pięściarzy Richard Schaefer oraz Lou DiBella już zaczęli negocjacje mające na celu doprowadzić do spotkania ich zawodników na ringu.

- To byłaby świetna walka, a Ortiz mający problemy z utrzymaniem wagi wcale nie byłby mniejszy wychodząc do ringu - przekonuje DiBella. Stacja HBO już wyraziła wstępne zainteresowanie organizacją tego pojedynku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pawel323
Data: 14-01-2011 12:21:36 
Ortiz znowu się wystrzela
 Autor komentarza: tonka
Data: 14-01-2011 13:30:39 
Z Petersonem oczekiwałem koncertu bokserskiego ze strony Ortiza. Nie dość, że się nie doczekałem, to Lamont całkiem nieźle sobie poradził, remisując. Z Campbellem Victor pokazał piękną formę, dlatego pojedynek z Petersonem uważam za wtopę. Co do Berto, to uważam, że Andre jest ciągle o pół klasy lepszy od Ortiza i spokojnie go opuka.
 Autor komentarza: Markoss
Data: 14-01-2011 21:24:59 
Wiele sie wyjaśnia w sprawie młodego Vctora...Byc moze on miał problemy kondycyjne z powodu duzego zbijania wagi.... z Petersonem zwolnił znacznie w drugiej koncówce walki.... W drugiej połowie walki z Cieniem Campbella tez zwolnił.... Teraz jesli nie bedzie miał takiej koniecznosci zbijania z jego Kondycją moze byc Duzo lepiej.... Co do walki z Berto to wątpie zeby De La Hoya puscił jeden z największych talentów w swojej stajni na tak ciezką walke w dodatku w nowej wadze... No chyba ze przestał zupełnie w niego wierzyć.... Wielka szkoda ze nie spotka Sie z Khanem...no chyba ze De La Hoya zupełnie przestał wierzyc w ORtiza..... a to dziwne bo chociaz młodzian popełnia błedy to jest widowiskowy i na jego walkach bedzie mogł nieźle zarobic...Walka z Berto emocje gwarantowane....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.