HBO NACISKA NA MARTINEZA

Mistrz świata wagi średniej federacji WBC Sergio Martinez (46-2-2, 25 KO) kolejny pojedynek w obronie pasa stoczy 12 marca w sławnej hali Madison Square Garden w Nowy Jorku z nieznanym jeszcze rywalem. I właśnie ów nieznany rywal stanowi póki co barierę pomiędzy zawodnikiem a włodarzami stacji HBO, która dzieli i rządzi dzisiejszym boksem zawodowym.

Najpierw HBO odrzucilo ofertę walki Argentyńczyka z championem WBC w wersji tymczasowej - Sebastianem Zbikiem (30-0, 10 KO), a teraz nie zgodziło się na kandydaturę Andy'ego Lee (24-1, 18 KO), pupilka sławnego trenera Emanuela Stewarda.

Jednocześnie HBO naciska Martineza na konfrontację z mistrzem WBO niższej dywizji, Siergiejem Dzindzirukiem (37-0, 23 KO) i to właśnie Ukrainiec, który przypomnijmy zaczynał profesjonalną karierę pod okiem Andrzeja Gmitruka, wyrasta teraz na najpoważniejszego kandydata do starcia z Martinezem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 29-12-2010 21:40:24 
Wreszcie szansa, na jaką Dzindziruk zasłużył:)

Dobra opcja, oby tylko przez te machinacje Maravilla nie stracił ciężko wywalczonego pasa WBC, bo trochę wstyd, żeby w tak dobrze obsadzonej kategorii nosił go jakiś Zbik...
 Autor komentarza: Voyto
Data: 29-12-2010 23:56:43 
Właśnie, a im chyba o to chodzi żeby było po 7 "miszczuf" w kazdej wadze. Żeby chociaż byli sprawdzeni, najlepiej dać jakiemuś Zbikowi pas bez walki dlatego że jest za mało znany żeby walczyć z Martinezem???
To jest jakaś paranoja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.