TRZY PYTANIA DO MACIEJA ZEGANA

Zapraszamy na krótki wywiad z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata federacji WBO, Maciejem Zeganem (42-6-2, 21 KO), który podzielił się znami swoją opinią na temat walki Snarski - Cieślak, oraz o ewentualnym starciu ze zwycięzcą tego pojedynku.

Rafał Kyć: Panie Maćku czy widział Pan walkę Snarskiego z Cieślakiem?
Maciej Zegan: Tak, widziałem ten pojedynek. Muszę powiedzieć, że Darek Snarski był swietnie przygotowany fizycznie, a co najważniejsze mentalnie, w boksie zawodowym jest to bardzo istotne.

- Co jeśli otrzymałby Pan propozycję walki ze Snarskim?
MZ: Na pewno taką propozycję bym rozważył. Jestem wojownikiem, nie poddaję się tak łatwo, jednak  ewentualna oferta walki ze Snarskim musiałaby wpłynąć do mnie z odpowiednim wyprzedzeniem, bo chcę mieć czas, aby świetnie się przygotować. Nie bez znaczenia w doprowadzeniu do każdej walki są również warunki finansowe.

- Byłaby to świetna okazja do pożegnania się z polską publicznością...
MZ: Owszem, jeśli do takiej walki by doszło, miałbym okazję pożegnać się z moimi kibicami, którzy byli ze mną przez całą moją karierę. Fani wspierali mnię w tych dobrych chwilach, ale także wtedy, gdy nie było kolorowo, za co z całego serca jestem im wdzięczny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Piachotropina666
Data: 28-12-2010 19:44:01 
A po co dziady mają się bić? Starczy Panie Maćku,starczy Panie Darku.
Szacunek obu za kariery zarówno zawodowe jak i amatorskie,ale teraz czas zwolnić miejsce dla młodych chłopaków. Cieślakowi nie na rękę była walka zarówno z Maćkiem jak i Snarskim,bo od jednego i drugiego dostał wpiernik. Oba dziadki nic już w boksie nie osiągną,więc nie mam też w planach oglądać walki pożegnalnej starszych panów.
 Autor komentarza: Jacos
Data: 28-12-2010 19:48:07 
Byłem twoim fanem do póki nie odmówiłeś walki z Freitasem :( Bardzo to wtedy zabolalo że nie chciałeś z nim walczyć tylko odrazu walka o mistrzostwo z św. pamięci Chico lub z moim ulubieńcem Castillo. Eh mało kto to pamieta ale temat był :(
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-12-2010 21:20:04 
Panie Zegan ,proszę niech Pan już do ringu nie wchodzi.Ostatnia walka to niestety wstyd że "zawodowiec " może być tak nieprzygotowany do walki.Kolejne pojedynki nic już nie zmienią a mogą przynieśc kolejne rozczarowania i pozostawić wielki niesmak .Pan swoje w boksie już zrobił i naprawdę nie chce już oglądać kolejnego "lania" od b.przeciętnych pięściarzy!
 Autor komentarza: omus79
Data: 28-12-2010 23:18:19 
ee...ten ostatni oponent pana Matta nie był przeciętny. przepraszam, że nie w temacie, ale czy ktoś wie gdzie można obejrzeć/sciągnąć walkę snarski vs cieślak 2, bo przegapiłem? pozdr
 Autor komentarza: Kopara22
Data: 29-12-2010 11:54:05 
niech pokaże na co go stać ;))
 Autor komentarza: Bonzoo95
Data: 29-12-2010 20:59:34 
Wiadomość została ocenzurowana, ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Użytkownik Bonzoo95 piszący z IP: 178.183.243.148 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.