LEBIEDIEW SPARUJE Z DUŻYM AMERYKANINEM

Pretendent do tytułu mistrza świata federacji WBO w kategorii junior ciężkiej Denis Lebiediew (21-0, 16 KO) rozpoczął decydujący etap przygotowań do walki z posiadaczem pasa, Marco Huckiem (30-1, 23 KO). Pojedynek 31-letniego Rosjanina z sześć lat młodszym Niemcem bośniackiego pochodzenia odbędzie się 18 grudnia w berlińskiej Max Schmelling Halle. Szkoleniowiec Lebiediewa Walerij Biełow zapewnia, że z forma jego podopiecznego jest bez zarzutu.

- Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne Denisa, to wszystko jest w porządku. Od 12 grudnia będziemy stopniowo zmniejszać obciążenia. Obecnie najważniejsze jest odbycie niezbędnej liczby walk ze sparingpartnerami. Obecnie Denis trenuje z dwójką Rosjan oraz jednym Amerykaninem. Ten ostatni jest większy od Denisa, to wysoki i twardy facet, ale z nim mój zawodnik jeszcze nie sparował - poinformował Biełow. Władimir Hriunow, menedżer rosyjskiego pretendenta zdradził, że amerykański sparingpartner Lebiediewa "jest aktywnym pięściarzem, w którego rekordzie są zwycięstwa nad byłymi mistrzami świata".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Daro603
Data: 08-12-2010 09:49:07 
Ja liczę Bardzo na Lebiedewa że pokona tego "Kapitana". Na punkty będzie bardzo ciężko Denisowi wygrać... ale ja liczę że Denis wygra przez ko albo tko. Ja na tą walkę czekam już od dawna!!!. Już wiem że polsat sport będzie transmitował tą galę z Berlina.
 Autor komentarza: Daw
Data: 08-12-2010 19:52:24 
Jedziesz z tym drewniakiem Denis!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.