WROCŁAWSKI RADNY NA RINGU W SCHWERINIE

Podczas niezwykle interesująco zapowiadającej się gali w Schwerinie, Maciej Zegan ( 42-5-2, 21 KO) stanie do walki w obronie pasa WBO European z mocno bijącym i grożnym rywalem, Eduardem Trojanowskim (8-0, 6 KO). Dla polskiego pięściarza będzie to z pewnością bardzo trudna przeprawa, podczas gdy dla jego rywala, pochodzącego z Rosji reprezentanta Niemiec, ewentualne zwycięstwo nad wysoko notowanym w rankingu WBO Zeganem może okazać się trampoliną do wielkiej kariery.

Tymczasem jednak Maciej Zegan zanotował zwycięstwo w walce poza ringiem. Wystartował w wyborach samorządowych we Wrocławiu, reprezentując komitet wyborczy prezydenta Rafała Dutkiewicza i dzięki licznym głosom został wybrany do rady miejskiej. - Chciałbym podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali i życzyli mi szczęścia w wyborach.  Na razie wszystkiego się uczę jako radny Wrocławia ale mam nadzieję, że w komisji sportu z innymi koleżankami i kolegami sportowcami zrobimy dużo dla sportu w naszym mieście, żeby znów Dolny Śląsk był w czołówce, tak jak kiedyś to było. Bardzo się cieszę że zostałem radnym ale powiem wam szczerze, że naprawdę jest dużo pracy. Pozdrawiam wszystkich czytelników BOKSER.ORG i trzymajcie proszę kciuki 4 grudnia w Schwerinie, gdy będę walczył w obronie tytułu Mistrza Europy WBO - powiedział w rozmowie z naszą redakcją nowy wrocławski radny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: duperszwancer
Data: 30-11-2010 16:23:52 
hmm..czy tacy ludzie nadaja sie do polityki..jak tak sie slucha jego wywiadow ..hmm...to zastanawia...ale widac w Polsce wszystko mozliwe..
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 30-11-2010 17:04:20 
No gratuluje,
ale ja osobiscie wolal bym zeby na takich stolkach zasiadali ludzie z odpowiednimi kwalifikacjami,doswiadczeniem i z wyzszym wyksztalceniem,a nie ludzie ktorzy potrafia lac w morde(niczego nie ujmujac Zeganowi).
I pozniej dziwic sie dlaczego w Polsce jest taki syf,jak ludzie z wyszszym wyksztalceniem nawet na kierownika w hipermarkecie nie dostana roboty bo nie maja znajomosci,a sportowcy maja takie panstwowe posadki ze glowa mala.
 Autor komentarza: highlander
Data: 30-11-2010 17:15:46 
Nie wierzę,że Zegan został radnym z jakiekolwiek innego powodu,niż kasa.
 Autor komentarza: Mike1990
Data: 30-11-2010 17:26:40 
highlander,

to jest raczej więcej niż pewne!
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 30-11-2010 17:27:57 
Posel Guzowska,posel Pietrzykowski,posel Kulej i wielu innych politykow/partyjniakow.Teraz Zegana ciagnie do koryta.Z boksu wywodzi sie paru politykow.
Nastepna grupa to Big Brother-Sebastian Florek,Janusz Dzieciol i jeszcze paru pewnie by sie znalazlo.
I jak w Polsce ma byc dobrze?-Nigdy nie bedzie.
Ale gratuluje,niech sobie chlopak zarobi jak go wybrali.
 Autor komentarza: biboll
Data: 30-11-2010 17:55:10 
Co wy tu piszecie Zegan kase ma poprostu chce coś zrobić dla Wrocławia Reaktywować Śląsk Wrocław pomagać w propagowaniu sportu.On mógłby robić to za darmo a z tego co wiem to diete przekaze dla biednych
 Autor komentarza: SonnyBurnett
Data: 30-11-2010 18:35:40 
Więc niech to robi na sportowej emeryturze. Wmawia kibicom mistrzowską formę, profesjonalne podejście do boksu, chęć zostania mistrzem świata.
 Autor komentarza: Antonioo
Data: 30-11-2010 20:06:52 
Zegan moze byc lepszym radnym poniewaz jest zamoznym czlowiekiem i nie bedzie kradl za wszelka cene.
 Autor komentarza: SonnyBurnett
Data: 30-11-2010 20:17:18 
Wątpię, że jest w stanie pogodzić bycie dobrym radnym i dobrym przedsiębiorcą z byciem dobrym bokserem. Skoro jest zamożny to niech postawi na boks albo niech przestanie się ciągle żalić na złych kibiców, promotorów, media, krwotoki z nosa wmawiając chęci zawojowania pięściarskiego świata.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.