'GRZMOT' ZMIERZY SIĘ Z 'MASZYNĄ'

- Czasami moim najgorszym wrogiem jest pewność siebie, te moje wielkie jaja - tak napisał o sobie na Facebooku Eddie Caminero (7-3, 7 KO), który 9 grudnia będzie rywalem Przemka Majewskiego (14-0, 9 KO) na gali, której główną walką wieczoru będzie pojedynek Tomasza Adamka (42-1, 27 KO) z Vinnym Maddalone (33-6, 24 KO). Walka Majewskiego będzie pokazywana przez Integrated Sports Media, firmę, która w przekazie pay-per-view będzie rozprowadzała bokserski wieczór z Prudential Center.

- Planowaliśmy po bardzo dobrym występie Przemka trudniejszego rywala, po nokaucie na Florydzie było sporo propozycji, między innymi walka Majewskiego o młodzieżowy pas WBO. Ostatecznie jednak postanowiliśmy nie spieszyć z pojedynkami z górnej półki i Przemek przyjał propozycję Main Events walczenia na grudniowej gali Tomka - mówi Mariusz Kołodziej, w którego Global Boxing Gym w North Bergen "The Machine" przygotowuje sie do swoich pojedynków.

Eddie Caminero z Bostonu, to klasyczny pięściarz, który zawsze wszystko stawia na jedną kartę. Z dziesięciu stoczonych przez niego pojedynków tylko jeden dotrwał do werdyktu odczytywanego z kart sędziowskich, a pozostałe dziewięć skończyło się nokautami - siedem razy nokautował Caminero, dwukrotnie nokautowali go rywale. W dwóch ostatnich, stoczonych w tym roku pojedynkach, "Thunder" miał występować w roli mięsa armatniego dla robiących sobie dobry bilans i wspinających się na szczeble rankingowe rywali, ale w obu przypadkach skończyło się to dla nich nokautem. Chris Traietti miał do walki z Eddie osiem wygranych i tylko jedną porażkę, a już w pierwszej minucie pierwszej rundy był po raz pierwszy na deskach, by przegrać przez KO już w drugim starciu. Eddie Smith Junior był niepokonany, mając na korcie sześć walk i sześć nokautów, walczył na swojej sali w Nowym Jorku, a i tak przegrał w czwartej rundzie po uszkodzeniach szczęki, które zmusiły go do zaprzestania pojedynku.

Przemek Majewski, szczególnie po bardzo dobrym występie w walce z doświadczonym Joe Gomezem, będzie na pewno faworytem walki z Caminero w Prudential Center w Newarku. "Grzmot" ma na pewno jedno, czego poprzednim rywalom Przemka w wadze półciężkiej czasami brakowało - cios, którym może zakończyć walkę w każdym jej momencie. Skład walk na 9 grudnia nie jest jeszcze zakończony, ale już teraz wiemy jakich rywali będą mieli obaj Polacy, Adamek i Majewski - takich, którzy lubią się bić.

Przemek Garczarczyk, ASInfo

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.