BUTE vs PAVLIK CORAZ BLIŻEJ

Już kilka dni temu informowaliśmy Was, że stacja HBO naciska na organizację walki Kelly Pavlika (36-2, 32 KO) z Lucianem Bute (26-0, 21 KO). Teraz poznaliśmy trochę więcej szczegółów.

Tak oto jeżeli Rumun jutro upora się z Brinkleyem, a "Duch" pokona Bryana Verę, obaj ci bokserzy zmierzą się najprawdopodobniej w Montrealu w umówionym limicie 166. funtów. Oznacza to tyle, że Bute musiałby dodatkowo zejść o kilogram w dół, a Pavlik (na zdjęciu) w porównaniu z najbliższym pojedynkiem o kilogram przytyć.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hammer5
Data: 15-10-2010 09:34:48 
Bardzo chciałbym, aby doszło do tego pojedynku. Dzięki temu pojedynkowi Bute miałby szanse zaistnieć wśród szerszej grupy ludzi. To "wielki" zawodnik, a niestety dzięki telewizjom nie mogący przebić się.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 15-10-2010 11:46:33 
Aż się dziwię, że HBO (chcą go wypromować)zgodziło się na takiego przeciętniaka, jak Brinkley. Fakt, wygrał eliminator, ale już nie takie rzeczy telewizje odwalały, żeby eliminować "nieatrakcyjnych" przeciwników. Dlatego podejrzeawm, że od tej pory Bute będzie podejmował w Bell Center bardziej znane nazwiska. Pavlik w sam raz, w momencie kiedy S6 ciągle trwa.
 Autor komentarza: glaude
Data: 15-10-2010 12:15:52 
Ja mam wrażenie, że kariera Ducha stacza się po równi pochyłej. Obawiam się, biorąc pod uwagę % KO obydwu, że walka nie będzie na pełnym dystansie. I nie chcę być złym prorokiem, ale faworytem to Pavlik nie będzie.

Oczywiście Kelly to nie Macca, jednak on chyba nie potrafi zawalczyć inaczej niż "swoim" stylem, to nie jest elastyczny taktyk- a to na Bute nie wystarczy.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 15-10-2010 17:04:46 
byłoby naprawdę ciekawie, gdyby Bute spotkał się z Pavlikiem, na dzień dzisiejszy moim zdecydowanym faworytem byłby jednak Lucian. wg mnie Pavlik po ostatniej porażce powinien dostać tak dwóch trochę słabszych przeciwników na podbudowanie się i dopiero wówczas spróbować sił z Rumunem.
 Autor komentarza: canuck
Data: 16-10-2010 02:44:07 
@glaude: Kariera Ducha napewno sie nie stacza, ale zaczal wlaczyc z absolutna elita bokserska. Daltego tez trzeba dopasowac nasze wyobrazenia oraz oczekiwania do kalibru jego przeciwnikow.

Hopkins albo Bute, to nie sa dobrzy bokserzy, to sa WYBITNI bokserzy. Takze, trzeba wziasc pod uwage ich wybitnosc w ocenianiu rezultatow walk Ducha.

Pavlik to dobry bokser, ale nie wirtuoz boksu. W wadze sredniej wygrywal ze wzgledu na walecznosc, wzrost, zasieg ramion, silny cios oraz dobra szczeke. Ale to bylo w wadze sredniej przeciwko w miare dobrym bokserom.

Teraz walczy o wage wyzej przeciwko wybitnym bokserom! Takze wszyscy fanowi boksu musza to zrozumiec, ze Duch walczy teraz o polke albo dwie polki wyzej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.