WOODS WRÓCI NA JONESA LUB JOHNSONA

Czternaście miesięcy po ogloszeniu zakończenia kariery Clinton Woods (42-5-1, 24 KO) rozważa powrót między liny. Warunek jest jeden - wróci tylko na walkę z Royem Jonesem Juniorem (54-7, 40 KO) lub Glenem Johnsonem (50-14-2, 34 KO). Z tym pierwszym Anglik przegrał przez TKO w szóstej rundzie ponad osiem lat temu, a z tym drugim spotykał się trzykrotnie, raz wygrywając, raz przegrywając i raz remisując.

- Jest dwóch bokserów, którzy skuszą mnie do powrotu, Roy Jones i Glen Johnson. Roy pokonał mnie kiedy był absolutnie w najwyższej formie życiowej, jednak teraz wygląda już mi na starszego czlowieka i jestem przekonany, że tym razem to ja bym wygrał. Co do Glena, to ta potyczka wyłoniłaby w końcu prawdziwego zwycięzce calej serii walk pomiędzy nami - uzasadniał Woods, który wycofał się z boksu po jednogłośnej porażce z aktualnym championem IBF, Tavorisem Cloudem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 14-10-2010 17:33:37 
Wielkie Powroty 40-latków ciąg dalszy ;)
 Autor komentarza: TheLegendKiller
Data: 14-10-2010 19:10:52 
5-8 lat temu z Woodsa był na prawdę dobry pięściarz i kilku bardzo dobrych bokserów na rozkładzie ma między innymi wymieniony przez niego Glen Johnson.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.