SUCHOCKI TRENUJE PRZED WALKĄ Z ALEKSYM

29 października na gali boksu zawodowego w Sankt Petersburgu Aleksy Kuziemski (19-1, 4 KO) i Dmitrij Suchocki (15-1, 10 KO - na zdjęciu) przystąpią do rywalizacji o wakujący pas interkontynentalny WBO wagi półciężkiej.

Rosjanin, który ma za sobą pierwsze walki sparingowe podzielił się z rosyjskimi dziennikarzami swoimi opiniami nt. przygotowań do tej walki.

- Wszystko idzie tak, jak oczekiwaliśmy. Treningi odbywają się zgodnie z planem, a mój organizm jest w dobrej kondycji - powiedział Dmitrij. - Mam już za sobą pierwsze sparingi, m.in. z doświadczonym zawodnikiem, który jest notowany wyżej ode mnie w rankingach i ma dwa razy więcej zawodowych walk. To najlepszy sposób na przygotowanie się do walki z Kuziemskim. Poza tym jest tutaj kilku młodych chłopaków, z którymi pracujemy nad pewnymi kombinacjami.

Zapytany o taktykę na pojedynek z Aleksym, odpowiedział wymijająco:

- To jest boks. Nigdy do końca nie wiesz jak się ułoży pojedynek w ringu, ani tego jak się zachowa rywal po przyjęciu mocnych ciosów. Oczywiście, widzieliśmy z trenerem walki mojego przeciwnika i znamy sposób wykonywania niektórych jego kombinacji uderzeń, monitorujemy sposób poruszania się w ringu itp. To jest teoria. Oczywiście, ustaloną taktykę będzie miał każdy z nas. Wszystko zależeć będzie od tego, kto będzie w stanie ją skutecznie realizować - powiedział Suchocki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: glaude
Data: 14-10-2010 10:03:47 
Przyznam szczerze, że trochę sie boję o Aleksa.
To pięściarz z wielkim sercem i sumiennością, ale ...
Suchocki ma ciężką rękę, a Kuziemski nie najmocnieszy podbródek.

Zadecydują taktyka i kondycja.
 Autor komentarza: DarekR
Data: 14-10-2010 12:29:18 
fajna dziara
 Autor komentarza: milek762
Data: 14-10-2010 20:13:11 
suchocki mało co nieznkałtował Brehmera to grozny zawodnik !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.