CYTATY Z KONFERENCJI PRASOWEJ W LONDYNIE

Na tę walkę fani czekali od ponad roku. 11 grudnia w Mandalay Bay w Las Vegas (Nevada) znakomity Amir Khan (23-1, 17 KO) zmierzy się z argentyńskim puncherem Marcosem Rene Maidaną (29-1, 27 KO), a zwycięzca tego pojedynku zostanie jedynym championem federacji WBA w wadze junior półśredniej.

Dziś w Londynie odbyła się konferencja prasowa, na której obydwaj pięściarze przekonywali, że nie mogą doczekać się pojedynku.

- Maidana długo mnie prowokował i dzięki temu w końcu dostał tę walkę. Niestety usta nie pomogą mu, gdy sami znajdziemy się w ringu. 11 grudnia udowodnię, że jestem na innym poziomie - powiedział 23-letni Khan.

- Khan od dawna przede mną uciekał, ale 11 grudnia go dopadnę. W Las Vegas pokażę mu jak zachowuje się i walczy prawdziwy mistrz - zapewniał Maidana.

- Fani od dawna chcieli tej walki, a my dajemy im ją jako przedwczesny prezent gwiazdkowy. Obydwaj należą do ścisłej czołówki wagi junior półśredniej. Szybkość Khana i siła Maidany gwarantują znakomity pojedynek - reklamował walkę założyciel Golden Boy Promotions, Oscar De La Hoya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mieszko77
Data: 24-09-2010 20:09:11 
no i szacun dla Amira ze podniusl rekawice czas pokazac czy Prescott to wypadek przy pracy

Khan chyba dojrzal przy Roachu , wygra ta walke
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.