ZEGAN ZAWALCZY W BERLINIE

Maciej Zegan (42-5-1, 21 KO) poinformował na swoim blogu, że wraca na ring 26. września w Berlinie, na gali organizowanej przez niemieckiego promotora Franka Hogenkampa. Przeciwnik Wrocławianina nie jest jeszcze znany.

- Chcę was poinformować, że już 26 września, w niedzielę, będę walczył w hali Altes Funkwerk w Berlinie. Pojedynek jest planowany na dystansie ośmiu rund. Będzie to zwykła walka rankingowa z przeciwnikiem, którego nie zamierzam lekceważyć, choć nie będzie on z najwyższej półki. Ta walka jest mi bardzo potrzebna. Traktuję ją jako etap przygotowań do walki mistrzowskiej. Już pod koniec października będę bronił tytułu Mistrza Europy federacji WBO i tam czeka mnie konfrontacja z naprawdę mocnym przeciwnikiem. Ten pojedynek odbędzie się już w Polsce, więc już dzisiaj liczę na wasze wsparcie. Teraz jednak parę słów o rywalizacji w Berlinie. Przygotowuję się od 4 tygodni. Jutro czeka mnie ostatni sparing, a potem już tylko trening szybkościowy. Moi sparingpartnerzy, którzy pomagają mi w przygotowaniach do tej walki, zmieniają się co rundę lub dwie i chcą mnie naprawdę pobić, a nie tylko mnie pokazać, za co im bardzo dziękuję.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: neQ
Data: 16-09-2010 14:58:36 
10 dni do walki, przeciwnik nie jest jeszcze znany - to nie wiem czy to bedzie dobre widowisko, pewnie z miernym rywalem...

Niesprecyzowanie napisalem, ale tak to jakos trzeba napisać.. I jak tu można równać przygotowania do walki takiej, a innej w Ameryce... Zimnoch, Majewski i reszta mają przeciwników wyznaczonych o wiele wcześniej i sami też przygotowują się pod swój pojedynek we wczesniejszych terminach..
 Autor komentarza: fcb2005
Data: 16-09-2010 17:55:52 
Maciek na tym zdjeciu jak wojownik z Dragon Balla hehe ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.