PASCAL-HOPKINS JESIENIĄ?

Dyrektor wykonawczy grupy Golden Boy Promotions Richard Schaefer spotkał się z przedstawicielami mistrza świata WBC w wadze półciężkiej Jeana Pascala (26-1, 16 KO), aby porozmawiać o organizacji walki z Bernardem Hopkinsem (51-5-1, 32 KO) na jesieni tego roku - obwieścił Dan Rafael z ESPN, jeden z najbardziej cenionych eskpertów bokserskich. W niedawnym wywiadzie Pascal wyraził chęć spotkania się w ringu z "żywą legendą", a mianowicie Hopkinsem. 27-leni Kanadyjczyk stwierdził, że chciałby pomścić swojego idola, Roya Jonesa Jr, który wyraźnie przegrał z B-Hopem na punkty w kwietniu tego roku.

Przypomnijmy, że Pascal (na zdjęciu) zaledwie tydzień temu niespodziewanie zwyciężył uprzednio niepokonanego Chada Dawsona. Jak wynika z  kontraktu zawartego między świeżo upieczonym mistrzem a "Złym Chadem", pięściarze muszą spotkać się w pojedynku rewanżowym. Nowy czempion ma jednak prawo do odbycia wcześniej jednej walki. Niewykluczone, że ten przywilej wykorzysta stająć w szranki z Hopkinsem.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jerry
Data: 21-08-2010 21:05:31 
Bardzo mocno kibicowalem Pascalowi bo nie cierpie stylu Dawsona . Nie oznacza to iz uwazam ze pascal to jakis fenomen . Po prostu w walce z Dawsonem swym dziwnym , szarpanym stylem kompletnie go -oniesmielil- . Sadze ze Pascala moze pokonac kilku zawodnikow a wiec sam Dawson po analizie ostatniej walki . Cloud jak go trafi seria sierpow z lewej bo bije je seriami . Hopkins ktory jest starym lisem ...Fajnie by bylo jak by doszlo do walki z Hopkinsem i jest tpo realne bo uwazam ze Hopkins jest pewny ze go zje .
 Autor komentarza: Melock
Data: 21-08-2010 21:14:56 
Hopek to znakomity pięściarz, nawet teraz. Byle by nie faulował i nie walił ściem na ringu, bo to bardzo zniechęca fanów. Często się mu to wypomina i nie ma co się dziwić.
 Autor komentarza: dhobiwallah
Data: 21-08-2010 22:02:02 
Pisałem w innym wątku o tym - B-Hop jest typem pięściarza, który, niezależnie od wyniku walki, kończy kariery swoich przeciwników. Tak samo może być z Pascalem, nawet jeśli ten wygra - może być różnie - Hopkins to megaskuteczny, wyrachowany i destruktywny skurwiel.
 Autor komentarza: championn
Data: 21-08-2010 22:38:16 
co za żenada. Beibut Shumenov czeka!!!!!!!!
 Autor komentarza: kabat0302
Data: 22-08-2010 00:58:14 
Jeśli do tej walki dojdzie,mój typ to wygrana na punkty Hopkinsa....powinien walczyć rewanż z Dawsonem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.