'SUPER' ZAB UDANIE POWRACA W JR. PÓŁŚREDNIEJ

W Prudential Center w Newark (New Jersey) Zab Judah (39-6, 27 KO) udanie powrócił pod banderą Main Events, nokautujac w trzecim starciu Jose Armando Santa Cruza (28-5, 17 KO). Były mistrz dwóch kategorii wagowych dominował od samego początku i pewnie wygrał dwie pierwsze rundy. W trzeciej "Super" złapał Meksykanina potwornym kontrującym podbródkowym, po którym Santa Cruz zapoznał się z deskami. Walka skończyła się chwilę później, gdy Judah przypuścił kolejny atak na zranionego uprzednio rywala. Sędzia ringowy przerwał pojedynek niespełna pół minuty przed gongiem kończącym trzecią odsłonę.