MONTIEL I CONCEPCION W LIMICIE

Już jutro na gali w Tuxtla Gutierrez (Chiapas, Meksyk) zunifikowany champion kategorii koguciej stanie do obrony pasów WBC i WBO. Rywalem Fernando Montiela (41-2-2, 31 KO) będzie solidny Rafael Concepcion (14-4-1, 8 KO). Na dzisiejszym ważeniu obydwaj pięściarze zaprezentowali znakomite sylwetki i zmieścili się w limicie 118 funtów.

Panamczyk, którego największym dotychczasowym sukcesem jest wywalczenie pasa WBA Interim w kategorii super muszej, zastąpił Erica Morela (42-2, 21 KO). Pochodzący z Portoryko tymczasowy mistrz WBO wycofał się z walki w poprzedni piątek. Powodem tej decyzji była kontuzja nogi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tonka
Data: 17-07-2010 01:14:54 
Lekko zbaczając z tematu...Uważam, że Polsat Sport Extra obniża loty jeśli chodzi o boks. Owszem, jutro dają galę w Niemczech, ale w nocy są aż 3 świetnie zapowiadające się gale: 1. z udziałem Tuy, 2. z udziałem Bradleya, 3. z udziałem Montiela. Kompletnie nie rozumiem dlaczego nic nie będzie transmitowane. Czym różni się gala z ubiegłego weekendu Lopeza z Concepcionem od tych, które wymieniłem?? Cienizna się robi..
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 17-07-2010 10:05:43 
cienizna bo mamy okres urlopowy, drastycznie spada oglądalność czegokolwiek i traci sens wywalanie pieniędzy na gale bokserskie...

Normalność wróci w drugiej połowie sierpnia i na maxa we wrześniu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.