KONFERENCJA: ZAB JUDAH vs JOSE ARMANDO SANTA CRUZ

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, promująca piątkową galę w Prudential Center, na której w walce wieczoru, w limicie wagi lekko półśredniej zaboksują Zab Judah (38-6, 26 KO) i Jose Armando Santa Cruz (28-4, 17 KO).

VIDEO Z KONFERENCJI PRASOWEJ >>

- W moim życiu nie chodzi już o pieniądze, jestem niezależny finansowo. Zmieniłem się mentalnie. Mam synka, który ma teraz 17 miesięcy. Pragnę mu dawać dobry przykład, jako ojciec - powiedział powracający na ring po długiej przerwie od boksu "Super Zab", który w swoim rekordzie ma walki z takimi sławami jak Floyd Mayweather Jr, Kostya Tszyu czy Miguel Angel Cotto.

ZDJĘCIA Z KONFERENCJI PRASOWEJ >>

Judah podkreślił, że jest szczęśliwy móc znów walczyć  w kategorii lekko półśredniej, która jest dla niego naturalna. Wcześniej, tylko ze względów finansowych, walczył w kategorii półśredniej, gdzie jego przeciwnicy mieli nad nim przewagę fizyczną.

- Czeka mnie jedna z najtrudniejszych walk w mojej karierze. Mój przeciwnik jest bardzo mocny i ma szybkie ręce, ale sądzę, że jestem na to wszystko dobrze przygotowany. To będzie piękna walka. Trenowałem bardzo ciężko, mój ojciec, który jest też moim trenerem, sprawił że podczas przygotowań dałem z siebie wszystko - powiedział Jose Armando Santa Cruz.

WYWIAD Z ADAMEM KOWNACKIM >>

Podczas tej gali, jak przystało na galę w Prudential Center, będziemy mieli polski akcent. W kategorii ciężkiej, zawalczy Adam "Baby Face" Kownacki (3-0, 3 KO). Jego przeciwnikiem w czwartej walce zawodowej, będzie Damon Clement (0-2). Walka z nim jest zakontraktowana na 4 rundy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.