McDONNELL BEZ PROBLEMÓW

Na gali w Doncaster Dome, Jamie McDonnell (15-2-1, 7 KO) po raz pierwszy obronił pas mistrza Europy w wadze koguciej, nokautując w trzecim starciu nieco przecenianego Rodrigo Bracco (11-3, 5 KO).

Od samego początku wyższy i silniejszy champion bez jakichkolwiek problemów utrzymywał przeciwnika na dystans. Szybkie lewe proste bez ustanku dochodziły do głowy Włocha, a zachęcany powodzeniem McDonnell urozmaicał swe akcje sierpowymi na korpus.

Po zdominowaniu Bracco w pierwszych dwóch odsłonach, Brytyjczyk jeszcze bardziej podkręcił tempo w trzeciej rundzie i w ostatniej minucie zamroczył rywala serią kilku ciosów sierpowych z obu rąk. Na kilka sekund przed gongiem sędzia słusznie postanowił przerwać walkę i uchronić bezbronnego Włocha przed przyjęciem kolejnych mocnych uderzeń.