MINTO W SZPITALU

Nieudana okazała się dla Briana Minto (34-4, 21 KO) próba wywalczenia mistrzowskiego pasa w kategorii junior ciężkiej. Waleczny Amerykanin nie poradził sobie z brutalną siłą czempiona WBO - Marco Hucka (29-1, 22 KO). Po gongu kończącym dziewiątą odsłonę narożnik "Bestii" w trosce o zdrowie swojego podopiecznego zdecydował się oddać walkę. Wkrótce potem Minto został przewieziony do szpitala.

- Huck jest strasznie silny. Naprawdę ma czym uderzyć i wie jak to robić. Dzisiejszej nocy zasłużył na zwycięstwo - komplementował rywala rozbity Amerykanin.

- Marco jest niezwykle silny. To był dobry test. Minto nie zamierzał ułatwiać nam sprawy, ale Marco zachował zimną krew i cały czas kontrolował sytuację. Był dziś dobry, ale wciąż może się rozwijać - twierdzi Ulli Wegner, szkoleniowiec Hucka.

- Fani go kochają. To najbardziej spektakularny pięściarz w Niemczech. Jego walki to nieustanna akcja. Jest tak dobry, a ma dopiero 25 lat. Najlepsze dopiero przed nim - zapowiada Wilfired Sauerland.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olaf
Data: 02-05-2010 12:54:47 
Hukić ma tak prymitywny styl boksowania, że aż się wierzyć nie chce, że on może być mistrzem świata. Chociaż jak ma takich przeciwników jak Minto, który nie robił w tej walce absolutnie nic i w zasadzie nie wiem poco w ogóle wyszedł z szatni to można to zrozumieć. Byle lepszy technik zrobi z Muamara wiatrak o już pokazał Cunningham.
 Autor komentarza: neQ
Data: 02-05-2010 13:09:18 
No to co Huck ? Lebedev ma pas WBO Inter Continental to może wreście sobie wybierzesz z rankingu WBO bokserów, a nie sobie jakiś Richardsów bierzesz.
 Autor komentarza: gregor07
Data: 02-05-2010 13:27:22 
Minto jest w ogóle w ,,15'' WBO? Bo ciekawi mnie jak to jest, że koleś przechodzi z wagi ciężkiej, w której nic nie ugrał do cruiser i od razu dostaje walkę o mistrzostwo świata.
 Autor komentarza: lewiss32
Data: 02-05-2010 13:35:22 
dostal o MS bo pewnie sobie go huk wybral,kto wie czy tak faktycznie nie bylo czasem
 Autor komentarza: Klimek
Data: 02-05-2010 14:09:03 
Minto był 5 w rankingu WBO w kwietniu, teraz powinna być obowiązkowa obrona kapitana z Lebiedievem, albo z Alekseevem
 Autor komentarza: czerwony
Data: 02-05-2010 14:49:05 
Dajcie go na Kołodzieja, nawet Masternaka.
 Autor komentarza: tonka
Data: 02-05-2010 15:00:35 
Huckic to tylko tępa siła i liczenie na 1 cios, 1 akcję. On w ogóle nie słyszał o terminach "technika, spryt, pomysł". Ktoś, kto będzie inteligentny w ringu, nie spełni jego zachcianek w półdystansie pt. "bijmy się", wygra z palcem w odbycie z Markiem. Guillermo Jones (mistrz WBA) nie boksował od 2 lat, więc może zardzewiał i tutaj Huck coś by wskórał, ale już ze zwycięzcą walki Frago-Włodar o WBC byłoby trudniej, bo oni myślą między linami. Nie wiem, co z IBF w CW, Cunn w końcu zawalczy o ten pas??
Tyle w kwestiach unifikacyjnych.
Natomiast Kapitan niech najpierw zawalczy z BJ Floresem albo tym bardziej z Denisem Lebedevem. Nie byłoby już czego unifikować, ponieważ zostałbym zdetronizowany przez tych panów, a szczególnie drugiego z wymienionych.
 Autor komentarza: JarosM922
Data: 02-05-2010 21:57:37 
oglądałem tą walkę i mogę powiedzieć jasno Huck to potworna siła i nie tylko dobra obrona technika dobry prawy ma dopiero 25 lat myślę że za jakiś czas zdominuje cała kategorie junior ciężką :P
 Autor komentarza: LenoXL
Data: 02-05-2010 22:40:33 
huck bedzie prowadzony za raczke i mial starannie dobieranych przeciwnikow. w ataku jest bardzo mocny ale w obronie sie gubi do tego nie potrafi klinczowac i jak tylko ktos "kumaty" go przycisnie albo bedzie potrafil kontrowac z obrony to marnie widze hucka. a juz o ciezkiej wadze to chlopak moze zapomniec bo przy jego warunkach to tylko doskonala technika mozna cos zdzialac w hw (adamek) gdzie jego sila nei bedzie na nikim robila wrazenia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.